همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ 1000 square ft aroma air diffuser ] همخوانی داشتن 124 محصولات.
دستگاه پخش بوی خانگی 300cbm برقی هتل با سیستم تهویه مطبوع
| منبع انرژی:: | برقی |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |
ماشین های کوچک رایحه ای تجاری ، 200cbm دفتر جهانی برای سیستم بویایی HVAC
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |
ماشین های کوچک رایحه ای تجاری ، 200cbm دفتر جهانی برای سیستم بویایی HVAC
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |
110V ماشین رایحه حرفه ای نقره هتل با نبولایزر از جنس استنلس استیل
| قدرت:: | 15W |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| پوشش:: | 600cbm / 1000-2000square ft |
8W 12V1A 300CBM دستگاه عطر حمام برای کنترل بو
| مواد: | پلاستیک |
|---|---|
| رنگ: | سیاه سفید |
| نصب و راه اندازی: | قابل حمل ، قابل نصب بر روی دیوار |
دستگاه تهویه مطبوع مرکزی سیلور برقی با بطری روغن 150 میلی لیتر برای خانه
| قدرت:: | 15W |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| پوشش:: | 600cbm / 1000-2000square ft |
میکروکنترلر داخلی 150 میلی لیتری دستگاه عطر تجاری HVAC اندازه کوچک طراحی لوکس برای کازینو
| قدرت:: | 15W |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| پوشش:: | 600cbm / 1000-2000square ft |
میکروکنترلر داخلی 150 میلی لیتری کوچک با طراحی لوکس HVAC دستگاه رایحه تجاری
| قدرت:: | 15W |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| پوشش:: | 600cbm / 1000-2000square ft |
روغنهای اساسی معطر درمانی آلومینیوم معطر 12 ولت معطر برای مطب ، آبگرم ، خانه
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| پمپ هوا: | Nidec از ژاپن / 8000 ساعت طول عمر |
کنترل از راه دور دسکتاپ فوق العاده بی صدا ماشین رایحه تجاری با نازل POM
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| پمپ هوا: | Nidec از ژاپن / 8000 ساعت طول عمر |

