همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ 1000ml hotel lobby scent machine ] همخوانی داشتن 53 محصولات.
روغنهای معطر رایحه 1000ml 5000CBM دستگاه هوا معطر 31w
| مواد:: | پودر حاوی فلز |
|---|---|
| ولتاژ (V):: | 220 |
| قدرت:: | 31W |
دیواری HVAC 1000ml Automatic Fragrance Diffuser 3000cbm
| نام: | پخش کننده آروماتراپی آبگرم |
|---|---|
| مواد:: | فلز |
| رنگ:: | سیاه سفید |
دستگاه عطر هوای مشکی فلزی 1000 میلی لیتری برای فضای 1500 CBM
| کاربرد:: | هتل، تجاری، خانگی |
|---|---|
| برنامه کنترل شده:: | آره |
| ولتاژ:: | DC12V2A |
1000 میلی لیتر قابل نصب بر روی دیوار HVAC سطح وسیع عطر و بوی فلز مشکی
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه سفید |
| ولتاژ (V):: | 220 |
1000 میلی لیتر دستگاه پخش عطر و بوی هوا HVAC برقی سیاه و سفید با مواد فلزی
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه سفید |
| ولتاژ (V):: | 220 |
پخش کننده عطر اتوماتیک Hvac 22W Metal 1000ml
| منبع نیرو:: | برقی |
|---|---|
| ظرفیت: | 500/1000 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | DC12V |
سیستم بویایی تهویه مطبوع پمپ قوی متال سایلنت کار با اتومایزر آلمان
| مواد: | فلز |
|---|---|
| رنگ: | سیاه سفید |
| ولتاژ (V): | 220 |
دستگاه پخش کننده عطر تهویه مطبوع مرکزی 3000 cbm، دستگاه پخش کننده عطر 50 واتی HVAC
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ضمانتنامه: | 3 سال |
| پوشش: | 3000 CBM |
پلاگین فلزی دیفیوزر آروماتراپی الکتریکی برای 5000cbm و استفاده در هتل
| مواد:: | پودر پوشش فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| قدرت:: | 31W |
پخش کننده فلزی 22W 2000m3 500ml Hvac Automatic Aroma
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ظرفیت: | 500/1000 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | DC12V |

