همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ 2000 cbm coverage scent air machine ] همخوانی داشتن 10 محصولات.
دستگاه خوشبوکننده هوای تجاری با پوشش 2000 متر مکعب، سازگار با HVAC و قابل کنترل با اپلیکیشن
| ظرفیت: | > 200 میلی لیتر |
|---|---|
| قدرت: | 30 W |
| ولتاژ: | 12 ولت |
دستگاه خوشبو کننده هوای تجاری با پوشش 2000 متر مکعب، سازگار با سیستم تهویه مطبوع و قابل کنترل از طریق اپلیکیشن
| ظرفیت: | > 200 میلی لیتر |
|---|---|
| مواد: | فلز، روکش پودر آهن |
| سطح نویز: | 40 دسی بل |
1000 CBM Computer Control رایحه دستگاه هوا با پمپ وارداتی و روغن قابل تغییر برای مغازه ها
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
CE دستگاه پخش بوی هوا HVAC با هوای سرد برای بازار گران قیمت
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
سیستم بوی اتوماتیک اسپری هوا 110 ولت آلومینیومی Hvac با نازل فولاد ضد زنگ
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
1000 Cbm دستگاه خوشبو کننده هوا آرام و معطر برای خانه ، کنترل کامپیوتر
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
پخش کننده بوی عطر و بوی منطقه آزاد 220 ولت برق نیوز با تجهیزات رایحه 500 میلی لیتر ، 3000 CBM
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
پخش کننده های ولتاژ روغن ضروری روغن بزرگ ولتاژ 220 ولت با 500 میلی لیتر ، 3000 CBM
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
220V Electric Silent Work Cinema دستگاه پخش کننده عطر و بوی بزرگ 3000 CBM
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
پخش کننده عطر برقی Quiet Work Large Area با تجهیزات رایحه 500ml ، 3000 CBM
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
1

