همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ 250ml hotel scent diffuser machine ] همخوانی داشتن 22 محصولات.
دستگاه پخش عطر 200 میلیلیتری خانگی عطر پخشکننده عطر برنامه Sandblasted با کنترل 8 وات
| استفاده از خوشبو کننده هوا: | اتمیزه کردن |
|---|---|
| بعد، ابعاد، اندازه: | 163*50*125 میلی متر |
| مواد: | آلومینیوم + فلز |
پخش کننده روغن ضروری پلاستیکی 3W 250ml 100m2 برای توالت
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V1A |
| قدرت:: | 3W |
بطری PET 3W 250ml 300m3 پخش کننده الکتریکی معطر درمانی
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V1A |
| قدرت:: | 3W |
پخش کننده روغن عطر 250ml 200cbm 8W برای سیستم عطر Hvac
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |
دستگاه پخش کننده روغن معطر هوای دیواری بدون آب بوی عطر برای هتل
| توان (W): | 5 |
|---|---|
| ضمانتنامه: | 1 سال |
| کاربرد: | تجاری |
پخش کننده هوای عطر بدون آب کنترل شده توسط دستگاه عطر HVAC تجاری
| رنگ: | سفید سیاه |
|---|---|
| ظرفیت (CFM): | 600 cbm |
| تایپ کنید: | مرطوب کننده پروانه Cool-Mist، پخش کننده اسانس |
دستگاه عطر هوای هوشمند برنامه کنترل کننده عطر بدون آب اسانس نبولایزر
| نصب و راه اندازی: | به HVAC متصل است |
|---|---|
| پمپ: | ساخت آلمان |
| رنگ: | سفید سیاه |
دستگاه های پخش کننده خودکار عطر و بوی عطر اسانس بلوتوث بدون آب
| بسته حمل و نقل: | جعبه کارتن |
|---|---|
| بعد، ابعاد، اندازه: | 163*50*125 میلی متر |
| مواد: | آلومینیوم + فلز |
دستگاه پخش کننده عطر فلزی خنک کول میست ایر
| مصرف روغن: | 3 میلی لیتر در ساعت |
|---|---|
| میزان صدا: | < 25dba |
| ظرفیت (CFM): | 600 cbm |
لوگوی سفارشی HVAC پخش کننده عطر روی دیوار پخش کننده عطر اسانس روغن ضروری
| کنترل رطوبت: | رطوبت گیر |
|---|---|
| عملکرد زمان بندی: | آره |
| ضمانتنامه: | 1 سال |

