همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ 250ml scent fragrance machine ] همخوانی داشتن 23 محصولات.
500CBM 8w 250ml HVAC Aroma Fragrance Diffusers PCB Control
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ولتاژ (V):: | 12 |
| توان (W):: | 8 |
Hvac 250ml 200m3 روغن عطر Aroma Diffuser DC12V
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه و سفید |
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
پخش کننده روغن ضروری پلاستیکی 3W 250ml 100m2 برای توالت
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V1A |
| قدرت:: | 3W |
1ml/Hour Oil Consumption 150ml Oil Capacity Under 25dba Noise HVAC Scent Diffuser Essential Oil Spray Machine
| شماره مدل: | MX-603 |
|---|---|
| ولتاژ: | DC12V |
| قدرت: | 6 وات |
دستگاه پخش کننده روغن معطر هوای دیواری بدون آب بوی عطر برای هتل
| توان (W): | 5 |
|---|---|
| ضمانتنامه: | 1 سال |
| کاربرد: | تجاری |
بطری PET 3W 250ml 300m3 پخش کننده الکتریکی معطر درمانی
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V1A |
| قدرت:: | 3W |
دستگاه پخش عطر 200 میلیلیتری خانگی عطر پخشکننده عطر برنامه Sandblasted با کنترل 8 وات
| استفاده از خوشبو کننده هوا: | اتمیزه کردن |
|---|---|
| بعد، ابعاد، اندازه: | 163*50*125 میلی متر |
| مواد: | آلومینیوم + فلز |
250 میلی لیتر روغن ضروری تجاری دیفوزر سیستم بویایی دیوار نصب HVAC
| قدرت: | 8 وات |
|---|---|
| ولتاژ: | 12 ولت |
| ظرفیت: | 100-200 میلی لیتر |
کنترل برنامه تلفن دستگاه پخش بوی عطر خانه دیواری پخش کننده روغن معطر
| سر و صدا: | <36db |
|---|---|
| نصب و راه اندازی: | CENTRAL، رومیزی، قابل نصب روی دیوار |
| مواد: | آلومینیوم + فلز |
دستگاه های پخش کننده خودکار عطر و بوی عطر اسانس بلوتوث بدون آب
| بسته حمل و نقل: | جعبه کارتن |
|---|---|
| بعد، ابعاد، اندازه: | 163*50*125 میلی متر |
| مواد: | آلومینیوم + فلز |

