همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ 6w air aroma diffuser ] همخوانی داشتن 112 محصولات.
Anudised Aluminium 100 Square Ft 130ml 6W پخش کننده عطر هوا
| ولتاژ:: | 12V1A |
|---|---|
| قدرت:: | 6 وات |
| سر و صدا:: | <30dba |
فن قابل شارژ فن آوری هوای سرد 130 میلی لیتر پخش کننده عطر هوا برای بانک ها، خرده فروشان
| ولتاژ: | DC12V |
|---|---|
| قدرت: | 6 وات |
| رنگ: | مشکی/نقره ای |
پخش کننده عطر و بوی هوا قابل حمل بدون سر و صدا برای اسپا ، کنترل از راه دور پخش کننده رایحه رایحه
| ولتاژ:: | DC12V |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| رنگ:: | سیاه / نقره |
130 میلی لیتر پخش کننده رنگارنگ آلومینیوم قابل حمل از راه دور
| ولتاژ:: | 12v1a |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| سر و صدا:: | <30dba |
پخش کننده عطر و بوی هوا فوق العاده خاموش برای کنترل از راه دور خانه ، دفتر ، آبگرم
| ولتاژ:: | DC12V |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| رنگ:: | سیاه / نقره |
دستگاه پخش کننده رایحه پخش کننده عطر و بوی جریان هوا فوق العاده آرام برای خانه
| ولتاژ:: | DC12V |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| رنگ:: | سیاه / نقره |
کنترل از راه دور آلومینیوم قابل حمل هوا پخش کننده عطر بدون روغن نشت صدای کمتری دارد
| ولتاژ:: | 12v1a |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| سر و صدا:: | <30dba |
12 علامت تجاری ولتاژ طلای آلومینیوم تجاری عطر هوا با صفحه نمایش LCD دکمه لمسی
| نام: | ماشین رایحه تجاری هوا |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
پوسته آلومینیومی هوای سرد 1000 فوت مربعی و پخش کننده عطر اتاق برقی ایستاده با طراحی کلاسیک
| ولتاژ:: | DC12V |
|---|---|
| قدرت:: | 6 وات |
| رنگ:: | سیاه/نقره ای |
پخش کننده عطر بدون آب آلومینیوم آنودایز شده 6 وات 30 میلی لیتر
| نوع:: | دستگاه مرطوب کننده پروانه داغ |
|---|---|
| رنگ:: | نقره ای ، سیاه ، آبی ، Glod |
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |

