همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ hvac fragrance oil diffuser ] همخوانی داشتن 529 محصولات.
پخش کننده روغن پوسته آلومینیومی 500ML 12v 2A HVAC لابی هتل
| میزان صدا: | < 25dba |
|---|---|
| ظرفیت: | 200 میلی لیتر |
| منبع انرژی: | برقی |
پخش کننده روغن عطر 250ml 200cbm 8W برای سیستم عطر Hvac
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |
دستگاه پخش کننده روغن معطر الکتریکی منطقه میانی DC12V دستگاه هوای بوی 500 میلی لیتری آلومینیومی
| رنگ:: | رنگ بنفش |
|---|---|
| مصرف روغن: | 1.5 میلی لیتر در ساعت |
| بطری را دوباره پر کنید: | 500 میلی لیتر |
8W 150ml 200cbm روغن پخش کننده عطر برای سیستم عطر Hvac
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |
پخش کننده های قدرتمند روغن قابل حمل 220 ولت سیاه و سفید برقی سیاه و سفید برای مساحت زیاد
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
لابی پیشرفته هتل قدرت پخش قابل حمل 220 ولت فلز سیاه و سفید پخش کننده روغن ضروری HVAC
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
پخش کننده های ضروری روغن ضروری HVAC با کف پا 1000 متر مربع با تنظیمات روز هفته
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |
CE 8000 ساعت طول عمر پخش کننده های روغن ضروری HVAC برای مرکز خرید تجاری
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
رومیزی خانگی دستگاه هوای معطر Smoke HVAC 0.5L را بردارید
| نام: | دستگاه هوا معطر |
|---|---|
| ظرفیت: | 0.5L |
| سر و صدا:: | <30dba |
پخش کننده روغن معطر روغن معطر با پمپ ژاپنی برای سیستم تهویه مطبوع
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |

