همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ hvac hotel lobby scent machine ] همخوانی داشتن 412 محصولات.
دستگاه بویایی لابی هتلی آلومینیومی نقره ای 220 ولت نانوتکنولوژی 1000 متر مربع
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50 وات |
ماشین آلات لابی هتلی با عطر قوی مشکی مدل 500 میلی لیتری جدید
| ولتاژ:: | DC12V2A |
|---|---|
| قدرت:: | 22 وات |
| سر و صدا:: | < 35dba |
خوشبو کننده های برقی هوای برقی فلزی 1000m2 HVAC برای دستگاه عطر و بوی لابی هتل در خانه کار بی صدا
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
پخش کننده روغن پوسته آلومینیومی 500ML 12v 2A HVAC لابی هتل
| میزان صدا: | < 25dba |
|---|---|
| ظرفیت: | 200 میلی لیتر |
| منبع انرژی: | برقی |
لابی هتل با پوشش آرام اما بزرگ ، دستگاه پخش کننده رایحه با فن داخلی برای فضای 1500CBM
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| ولتاژ:: | DC12V2A |
دستگاه پخش کننده عطر و بوی لابی هتل برای فضای 1500CBM در حالت آماده باش Quiet Big Coverage
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| ولتاژ:: | DC12V2A |
31w 5000cbm روغن پخش کننده آروماتراپی 6ml / h برای لابی هتل
| مواد:: | پودر پوشش فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| میزان صدا: | <40dba |

