همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ japan pump electric aromatherapy diffuser ] همخوانی داشتن 34 محصولات.
بطری پلاستیکی سفید 150 میلی لیتری PET 300 متر مکعبی پخش کننده آروماتراپی پمپ الکتریکی Silvent Nidec ژاپن
| فن آوری:: | انتشار در هوای سرد |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V1A |
| قدرت:: | 8w |
بطری PET 3W 250ml 300m3 پخش کننده الکتریکی معطر درمانی
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V1A |
| قدرت:: | 3W |
طراحی رنگارنگ، پایان نقره ای آنودایز شده، کار با پخش کننده های آروماتراپی کنترل از راه دور
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای، مشکی، گلود، آبی |
| پمپ هوا: | Nidec از ژاپن / 8000 ساعت طول عمر |
پخش کننده های الکتروتراپی برقی با پخش کننده پلاستیکی معطر بطری PET 150 میلی لیتر برای حمام
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V1A |
| قدرت:: | 8W |
پلاستیک سفید پلاستیکی 150 میلی لیتر بطری PET 300 متر مکعب الکتریکی دیفیوزر با آداپتور 12 ولت
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V1A |
| قدرت:: | 8W |
پخش کننده های رایحه درمانی فوق العاده خاموش دفتر با صفحه نمایش LCD / سیستم های عطر و بوی هوا
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
سیستم الکتریکی HVAC الکتروشیمیایی انتشار دهنده های معطر
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |
پخش کننده های معطر درمانی معطر 150 میلی لیتر با پمپ هوا Longlife ، دستگاه پخش کننده بو
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |
5W 1000m3 130ml عطر برقی پخش کننده خانگی / آبگرم
| مواد: | آلومینیوم آنودایز شده |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| پمپ هوا: | Nidec از ژاپن / 3000 ساعت طول عمر |

