همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ lcd display scent diffuser machine ] همخوانی داشتن 40 محصولات.
300cbm 100ml 700m3 دستگاه بازاریابی رایحه بدون آب
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| سر و صدا:: | <30dba |
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
1000 Sqft بطری شیشه ای 100 میلی لیتری مستقل Air Aroma Machine با صفحه نمایش LCD دکمه لمسی
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
علامت گذاری دیجیتال رایحه پخش کننده ماشین تبلیغات ضد عفونی کننده دست نمایشگر نمایشگر
| سیستم عامل: | اندروید 4.4 / 5.1 / 7.1 |
|---|---|
| مواد: | صفحه فلزی + پانل شیشه ای محکم |
| نصب و راه اندازی: | قابل نصب روی دیوار ، به تنهایی بایستید |
نمایشگر LCD آلومینیوم نقره ای پخش کننده رایحه عطر / پخش کننده رایحه hvac
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
پخش کننده تبلیغات LCD و پخش کننده ضد عفونی کننده دست و پخش کننده رایحه لمسی
| نام محصول: | نمایش تبلیغات |
|---|---|
| سیستم عامل: | اندروید 4.4 / 5.1 / 7.1 |
| مواد: | صفحه فلزی + پانل شیشه ای محکم |
دستگاه خوشبو کننده اتوماتیک 100 متر مربع با نازل صفحه نمایش LCD / POM با دکمه لمسی
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
صفحه نمایش قابل حمل آلومینیوم LCD پخش کننده رایحه HVAC با کنترل از راه دور برای دفتر 100 متر مربع
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| قدرت:: | 6W |
تلگراف اتوماتیک خوشبو کننده هوا خنک کننده آلومینیوم آنودایز با صفحه نمایش LCD ، تنظیم روز هفته
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
خوشبوکننده لابی هتل در عمده فروشی بلک متال کریسمس ساخته شده در صفحه نمایش تایمر و LCD
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
پخش کننده های رایحه درمانی فوق العاده خاموش دفتر با صفحه نمایش LCD / سیستم های عطر و بوی هوا
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |

