همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ 1000 square ft aroma air diffuser ] همخوانی داشتن 124 محصولات.
1000 فوت مربع پخش کننده عطر تجاری قابل حمل خروجی بالا / پخش کننده فن بو
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V1A |
| قدرت:: | 8W |
150 میلی لیتر ظرفیت روغن آلومینیوم دستگاه پخش بوی اتوماتیک 110 ولت / 220 ولت برای سیستم کنترل بو با ضد زنگ
| قدرت:: | 15W |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| پوشش:: | 600cbm / 1000-2000square ft |
110V نقره 150 میلی لیتر ماشین حرفه ای رایحه هتل برای فضای کوچک 600cbm
| قدرت:: | 15W |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| پوشش:: | 600cbm / 1000-2000square ft |
پمپ دوقلو دستگاه هوای سرد انتشار هوای فلزی 500 میلی لیتر برای مساحت 200 متر مربع
| مواد: | فلز |
|---|---|
| رنگ: | سفید سیاه |
| نصب و راه اندازی: | قابل نصب روی دیوار، رومیزی |
1000 متر مربع پخش کننده رایحه حرفه ای رنگارنگ با پمپ هوا
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
دستگاه رایحه هتل سفید معطر / خوشبو کننده معطر کاملاً سفید
| مواد: | فلز |
|---|---|
| رنگ: | سفید سیاه |
| نصب و راه اندازی: | WALL MOUNTTABLE ، دسک تاپ |
دستگاه پخش کننده عطر و بوی حرفه ای بدون سر و صدا برای 1000 متر مربع
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
کنترل از راه دور اتوماتیک پخش کننده عطر برای خانه ، پمپ و بخور ساز ژاپن
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| پمپ هوا: | Nidec از ژاپن / 8000 ساعت طول عمر |
پخش کننده رایحه اتاق برقی مستقل نقره ای 130 میل با کنترل از راه دور برای خانه
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| پمپ هوا: | Nidec از ژاپن / 8000 ساعت طول عمر |
130 میلی لیتر پخش کننده رایحه اتاق برقی قابل حمل قرمز با استفاده از خانه از راه دور
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| پمپ هوا: | Nidec از ژاپن / 8000 ساعت طول عمر |

