همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ 1000 square ft aroma air diffuser ] همخوانی داشتن 124 محصولات.
دستگاه پخش رایحه برقی ساکت ، پخش کننده روغن ضروری در خانه و به تنهایی
| نوع:: | دستگاه مرطوب کننده پروانه داغ |
|---|---|
| گواهینامه:: | CE ، RoHS |
| خروجی غبار (گالن در روز):: | 12 |
رنگارنگ آلومینیوم 1000 فوت مربع هتل بوی ماشین بطری شیشه ای 100 میلی لیتری با تایمر
| ولتاژ:: | DC12V |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| رنگ:: | سیاه / نقره |
1000 CBM Computer Control رایحه دستگاه هوا با پمپ وارداتی و روغن قابل تغییر برای مغازه ها
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
سیستم بوی اتوماتیک اسپری هوا 110 ولت آلومینیومی Hvac با نازل فولاد ضد زنگ
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
سیستم عطر برقی 150 میلی لیتر Hvac دیواری با قفل ، فلز پودر سفید
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |
پخش کننده عطر برقی Hvac Hotel 300cbm Standing Alone
| منبع نیرو:: | برقی |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |
پخش کننده عطر برقی Hvac System Hotel 8W 300cbm
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |
پخش کننده عطر برقی هتل 300cbm، دستگاه عطر خانگی با سیستم HVAC
| منبع انرژی:: | برقی |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |
DC12V 300cbm هتل الکتریسیته عطر پخش کننده، خانه دستگاه بویایی با سیستم HVAC
| منبع انرژی:: | برقی |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |
300cbm Hotel Aroma Diffuser، 150ml روغن ظرفيت دستگاه پخش کننده بو
| منبع انرژی:: | برقی |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |

