همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ 1500cbm hotel lobby aroma diffuser ] همخوانی داشتن 37 محصولات.
پخش کننده خوشبو کننده هوا با صدای کم 12 ولت با فن داخلی
| ولتاژ:: | DC12V2A |
|---|---|
| قدرت:: | 22W |
| سر و صدا:: | <35dba |
ماشین آلات لابی هتلی با عطر قوی مشکی مدل 500 میلی لیتری جدید
| ولتاژ:: | DC12V2A |
|---|---|
| قدرت:: | 22 وات |
| سر و صدا:: | < 35dba |
سیستم بازاریابی لابی هتل به تنهایی دستگاه پخش بوی عطر تجاری
| ظرفیت (CFM): | 1000 |
|---|---|
| نوع:: | یونیزر هوا |
| ولتاژ:: | DC12V2A |
قابل حمل 22W 1500CBM 500ml پخش کننده روغن معطر اسانس
| نام: | پخش کننده رایحه هوا |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V2A |
| قدرت:: | 22W |
دستگاه پخش کننده عطر و بوی لابی هتل برای فضای 1500CBM در حالت آماده باش Quiet Big Coverage
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| ولتاژ:: | DC12V2A |
دستگاه عطر هوای مشکی فلزی 1000 میلی لیتری برای فضای 1500 CBM
| کاربرد:: | هتل، تجاری، خانگی |
|---|---|
| برنامه کنترل شده:: | آره |
| ولتاژ:: | DC12V2A |
1500CBM Coverage Scent Scent Oil Diffuser Machine تنها سیستم کنترل بو
| کاربرد:: | هتل، تجاری، خانگی |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| ولتاژ:: | DC12V2A |

