همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ 1500cbm hotel lobby aroma diffuser ] همخوانی داشتن 37 محصولات.
دستگاه پخش بوی خوشبو کننده خانگی 500ML سفارشی 12V 2A آلومینیومی هتل لابی
| رنگ: | مشکی / نقره ای |
|---|---|
| مواد: | شیشه |
| نصب و راه اندازی: | تهویه مطبوع یا خارجی را وصل کنید |
Stand Alone Hotel 22W 1500cbm 500ml پخش عطر و بوی رایحه
| نام: | پخش کننده رایحه هوا |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V2A |
| قدرت:: | 22W |
پخش کننده های عطر برقی آلومینیوم 17W 1500CBM 12V1A
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
پخش کننده عطر هوا 22W 500ml 1500cbm برای منطقه متوسط
| نام: | پخش کننده رایحه هوا |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V2A |
| قدرت:: | 22W |
ساخته شده در فن 5000sq.Ft 0.5L انتشار دهنده رایحه هوا
| نام: | پخش کننده رایحه هوا |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V2A |
| قدرت:: | 22W |
لابی هتل با پوشش آرام اما بزرگ ، دستگاه پخش کننده رایحه با فن داخلی برای فضای 1500CBM
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| ولتاژ:: | DC12V2A |
پخش کننده بوی 1500 سانتی متر مربع مستقل HVAC 0.5 لیتر با فن
| نام: | دستگاه هوا بوی |
|---|---|
| ظرفیت: | 0.5 لیتر |
| سر و صدا:: | <30dba |

