همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ 200m3 air scent diffuser ] همخوانی داشتن 34 محصولات.
اسانس روغن پخش کننده رایحه روغن باتری به صورت ایستاده در کف کار می کند
| نام: | دستگاه پخش کننده بو |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| قدرت:: | باتری کار می کند |
200m3 HVAC 250ml دستگاه پخش کننده رایحه Electrichotel
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |
10M Remote Control 300CFM 130ml 5W دستگاه پخش کننده بو
| مواد: | آلومینیوم آنودایز شده |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| پمپ هوا: | Nidec از ژاپن / 3000 ساعت طول عمر |
130ml 12V1A ماشین کنترل عطر از راه دور بدون بو آلومینیوم
| مواد: | آلومینیوم آنودایز شده |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| ولتاژ: | DC12V1A |
1000quare ft 6W 12V1A دستگاه پخش کننده رایحه قابل حمل برای خانه
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
کنترل از راه دور 300 سی بی 6 میلی لیتر 130 میلی لیتر عطر پخش کننده رایحه
| نام: | دستگاه پخش کننده بو |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| قدرت:: | 6W |
ماشین های الکتریکی تجاری معطر ، پخش کننده رایحه تهویه مطبوع
| نام: | ماشین آلات معطر تجاری |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| قدرت: | برقی |
پخش کننده عطر تجاری ، صفحه نمایش لمسی صفحه نمایش لمسی ، تلگراف دهنده بوی اتوماتیک
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| قدرت:: | 6W |
12V ماشین کنترل عطر اداری دفتر کنترل از راه دور ، دستگاه پخش کننده بو با پمپ هوا ژاپن
| مواد: | آلومینیوم آنودایز شده |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| پمپ هوا: | Nidec از ژاپن / 3000 ساعت طول عمر |
دستگاه کنترل عطر و بوی آبگرم 10 متری با کمترین میزان خشونت ، دستگاه پخش کننده بو
| مواد: | آلومینیوم آنودایز شده |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| پمپ هوا: | Nidec از ژاپن / 3000 ساعت طول عمر |

