همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ 200m3 air scent diffuser ] همخوانی داشتن 34 محصولات.
دستگاه پخش کننده اسانس آلومینیوم آنودایز شده فوق العاده بی صدا با پوشش 200 متر مکعب
| استفاده از خوشبو کننده هوا: | اتمیزه کردن |
|---|---|
| اندازه اتاق توصیه شده (فوت مربع): | مساحت 400 فوت مربع |
| رنگ:: | مشکی / نقره ای |
100ml Hvac 200m3 12V1A پخش کننده رایحه بدون عطر
| مواد: | آلومینیوم آنودایز شده |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| ولتاژ: | DC12V1A |
Hvac 250ml 200m3 روغن عطر Aroma Diffuser DC12V
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه و سفید |
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
دستگاه پخش عطر خانگی آلومینیومی الکتریکی با کنترل از راه دور
| نام: | دستگاه پخش بو |
|---|---|
| تایپ کنید: | الکترواستاتیک، خوشبو کننده هوا |
| مواد: | آلومینیوم آنودایز شده |
ماشین کنترل بوی از راه دور برای خانه / دفتر 100-200 متر مکعب
| نوع: | دستگاه هوا معطر |
|---|---|
| کنترل: | کنترل از راه دور |
| پمپ هوا: | Nidec از ژاپن / 3000 ساعت طول عمر |
پخش کننده روغن نباتی آلومینیوم آنودایز کننده ضروری 6W
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| قدرت:: | 6W |
کنترل از راه دور 5W 100ml 200m3 پخش کننده عطر معطر
| مواد: | آلومینیوم آنودایز شده |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| ولتاژ: | DC12V1A |
12V ماشین کنترل رایحه دفتر از راه دور دفتر با پمپ هوا ژاپن
| مواد: | آلومینیوم آنودایز شده |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| پمپ هوا: | Nidec از ژاپن / 3000 ساعت طول عمر |
5W 1000m3 130ml عطر برقی پخش کننده خانگی / آبگرم
| مواد: | آلومینیوم آنودایز شده |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| پمپ هوا: | Nidec از ژاپن / 3000 ساعت طول عمر |
دستگاه خوشبو کننده هوا آلومینیوم آنودایز، دستگاه بویایی الکتریکی 12 ولت 1 آمپر
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
|---|---|
| پمپ هوا: | پمپ ژاپنی Nidec |
| رنگ:: | مشکی / نقره ای |

