همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ commercial aroma diffuser machine ] همخوانی داشتن 292 محصولات.
نبولایزر ضروری آروماتراپی آلومینیوم آنودایز 6 میلی لیتر 130 میلی لیتر
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
|---|---|
| پمپ هوا: | پمپ ژاپنی Nidec |
| رنگ:: | سیاه / نقره |
پخش کننده روغن نباتی آلومینیوم آنودایز کننده ضروری 6W
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| قدرت:: | 6W |
میکروکنترلر داخلی 150 میلی لیتری دستگاه عطر تجاری HVAC اندازه کوچک طراحی لوکس برای کازینو
| قدرت:: | 15W |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| پوشش:: | 600cbm / 1000-2000square ft |
پخش کننده فلزی رومیزی سیاه با کار بسیار ساکت و سطح سر و صدا 32dba
| رنگ ظاهری: | سیاه سفید |
|---|---|
| تنظیمات تایمر: | 1 ساعت/3 ساعت/6 ساعت/روشن |
| مواد: | فلز |
5000CBM اتوماسیون اسانس ماشین آلات معطر با هوا با بطری پر کردن 950 میلی لیتر
| نام: | دستگاه هوا معطر |
|---|---|
| اندازه: | 5000CBM |
| رنگ: | سیاه |
دستگاه عطر هوای هوشمند برنامه کنترل کننده عطر بدون آب اسانس نبولایزر
| نصب و راه اندازی: | به HVAC متصل است |
|---|---|
| پمپ: | ساخت آلمان |
| رنگ: | سفید سیاه |
ماشین های الکتریکی تجاری معطر ، پخش کننده رایحه تهویه مطبوع
| نام: | ماشین آلات معطر تجاری |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| قدرت: | برقی |
1000 CBM Computer Control رایحه دستگاه هوا با پمپ وارداتی و روغن قابل تغییر برای مغازه ها
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
پخش کننده عطر برقی HVAC برقی 150 میلی لیتری برای فضای کوچک 600 سی بی متر
| قدرت:: | 15W |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| پوشش:: | 600cbm / 1000-2000square ft |

