همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ commercial aroma diffuser machine ] همخوانی داشتن 292 محصولات.
ماشین الکتریکی بوی تنهایی ، پخش کننده عطر و بوی رایحه برای عطر پخش کننده سیستم HVAC
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
31w 5000cbm روغن پخش کننده آروماتراپی 6ml / h برای لابی هتل
| مواد:: | پودر پوشش فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| میزان صدا: | <40dba |
دستگاه پخش کننده روغن معطر هوای دیواری بدون آب بوی عطر برای هتل
| توان (W): | 5 |
|---|---|
| ضمانتنامه: | 1 سال |
| کاربرد: | تجاری |
250 میلی لیتر روغن ضروری تجاری دیفوزر سیستم بویایی دیوار نصب HVAC
| قدرت: | 8 وات |
|---|---|
| ولتاژ: | 12 ولت |
| ظرفیت: | 100-200 میلی لیتر |
ماشین هوائی مخصوص هتل طلای 500 متر مربع دیوار نصب شده سفید
| نوع: | مرطوب کننده پروانه Cool-Mist، پخش کننده اسانس |
|---|---|
| نصب و راه اندازی: | CENTRAL، رومیزی، قابل نصب روی دیوار |
| مواد: | آلومینیوم + فلز |
پخش کننده رایحه اتوماتیک آلومینیوم آنودایز شده با قفل 600 سی بی متر برای مغازه های پوشاک
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
دستگاه تهویه مطبوع مرکزی سیلور برقی با بطری روغن 150 میلی لیتر برای خانه
| قدرت:: | 15W |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| پوشش:: | 600cbm / 1000-2000square ft |
پخش کننده خوشبو کننده خوشبو کننده تجاری هوا / پخش کننده روغن اساسی
| قدرت:: | 15W |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| پوشش:: | 600cbm / 1000-2000square ft |
پخش کننده بوی عطر و بوی منطقه آزاد 220 ولت برق نیوز با تجهیزات رایحه 500 میلی لیتر ، 3000 CBM
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |

