همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ custom fragrance oil ] همخوانی داشتن 194 محصولات.
دستگاه پخش عطر برقی Hvac / پخش کننده رایحه عطر نقره ای برای سوپرمارکت
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
Hotel Lobby 75W 5000cbm 6.5ml / h HVAC دستگاه پخش کننده عطر و بوی تجاری , HVAC
| مواد:: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه / نقره |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
دستگاه پخش کننده بوی عطر هوا آروما 360 کنترل برنامه موبایل بلوتوث 300cbm
| نام: | دستگاه پخش بو |
|---|---|
| مواد: | آلومینیوم آنودایز شده |
| ولتاژ: | 12V1A |
پخش کننده هوای عطر بدون آب کنترل شده توسط دستگاه عطر HVAC تجاری
| رنگ: | سفید سیاه |
|---|---|
| ظرفیت (CFM): | 600 cbm |
| تایپ کنید: | مرطوب کننده پروانه Cool-Mist، پخش کننده اسانس |
دستگاه خوشبو کننده هوا با کنترل از راه دور و پوشش 100 متر مربع و حجم اسپری 30 میلی لیتر در ساعت
| Voltage: | 12V |
|---|---|
| Size: | Small |
| Timer: | Yes |
پخش کننده عطر اتوماتیک Hvac 22W Metal 1000ml
| منبع نیرو:: | برقی |
|---|---|
| ظرفیت: | 500/1000 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | DC12V |
دستگاه خوشبو کننده هوای مطبوع با ظرفیت 1000 میلیلیتر، پوشش رنگ پودری آهن، مناسب برای استفاده تجاری با پوشش 4000-6000 متر مکعب
| تایپ کنید: | الکترواستاتیک |
|---|---|
| ظرفیت: | 1000 میلی لیتر |
| قدرت: | 100 وات |
Smart APP Controlled 2000ml Capacity HVAC Scent Diffuser with 3000CBM Coverage and 50W Power
| ظرفیت: | 500 میلی لیتر - 2.6 لیتر |
|---|---|
| قدرت: | 50 وات |
| ولتاژ: | 220 ولت |
HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle, 20,000 Hours Lifespan Pump, and Cold-air Diffusion Aroma Diffuser Machine
| شماره مدل: | MX-8022 |
|---|---|
| ولتاژ: | 220 ولت/50 هرتز |
| قدرت: | 50 وات |

