همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ custom fragrance oil ] همخوانی داشتن 184 محصولات.
100 متر مربع پوشش ماشین هوائی عطر پلاستیکی با فاصله 30 دقیقه اسپری و مواد پلاستیکی
| Power Consumption: | 10W |
|---|---|
| Remote Control: | Yes |
| Coverage: | 100m2 |
7 روز ماشین کنترل بوی هتل ، خوشبو کننده عطر و بو برای مرکز خرید
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
دستگاه پخش کننده عطر تجاری 1000CBM نازل آلومینیومی 12 ولت HVAC
| نصب و راه اندازی: | به HVAC متصل است |
|---|---|
| فرکانس رتبه بندی شده: | 50 هرتز |
| میزان صدا: | < 25dba |
دستگاه پخش کننده عطر تهویه مطبوع مرکزی 3000 cbm، دستگاه پخش کننده عطر 50 واتی HVAC
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ضمانتنامه: | 3 سال |
| پوشش: | 3000 CBM |
HVAC کانال 50W 4000ml 5000m3 هتل بو ماشین آلومینیوم
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
500ml HVAC Scent Diffuser System with Dual Nozzle LED Panel and External Nebulizer for Commercial Use
| ولتاژ: | 220 ولت/50 هرتز |
|---|---|
| قدرت: | 50 وات |
| سطح سر و صدا: | < 32dba |
سازگار با محیط زیست ماشین رایحه هتل با سیستم HVAC بدون اولتراسونیک
| نام: | دستگاه رایحه هتل |
|---|---|
| شماره مدل:: | MX-802 |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
تنظیم تایمر 50 واتی HVAC 12 x 8 x 4 اینچ برای استفاده در دفتر خانه
| Timer Setting: | Yes |
|---|---|
| Scent Capacity: | 130ml |
| Dimensions: | 12 X 8 X 4 Inch |
دستگاه خوشبو کننده هوا برقی دستگاه بویایی خانه ریموت کنترل آلومینیوم آنودایز
| ولتاژ:: | DC12V |
|---|---|
| قدرت:: | 6 وات |
| رنگ:: | مشکی/نقره ای |
بنفش بنفش ایستاده تنهایی دستگاه پخش عطر Hvac برای 1000 متر Sqaure
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |

