همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ customized scent air diffuser ] همخوانی داشتن 168 محصولات.
5000 CBM Big Mist Commercial رایحه تجاری پخش کننده روغن معطر درمانی
| مواد:: | پودر پوشش فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| قدرت:: | 31W |
فلز 22w 1000ml 3000cbm HVAC Diffuser برای هتل
| مواد: | فلز |
|---|---|
| اندازه: | 300 * 150 * 360 میلی متر |
| ولتاژ (V): | 220 |
دستگاه پخش عطر 200 میلیلیتری خانگی عطر پخشکننده عطر برنامه Sandblasted با کنترل 8 وات
| استفاده از خوشبو کننده هوا: | اتمیزه کردن |
|---|---|
| بعد، ابعاد، اندازه: | 163*50*125 میلی متر |
| مواد: | آلومینیوم + فلز |
پخش کننده عطر هوا 1.8ml/H 1200CBM پخش کننده عطر روغن ضروری HVAC
| میزان صدا: | < 20dba |
|---|---|
| پوشش: | 1200 CBM |
| مصرف روغن: | 0-1.8 میلی لیتر در ساعت |
دستگاه پخش بوی هوای هتل بدون صدا دستگاه عطر الکتریک رایحه
| ویژگی: | عملیات بی صدا |
|---|---|
| خدمات پس از فروش ارائه شده است: | قطعات یدکی رایگان |
| بعد، ابعاد، اندازه: | 163*50*125 میلی متر |
3000cbm Coverage 220V HVAC Scent System with Hotel Usage Commercial Scent Diffuser Machine
| شماره مدل: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ: | 220 ولت/50 هرتز |
| قدرت: | 50 وات |
5L Oil Capacity Commercial HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle and Low Noise <25dba for Large Area Aroma Diffusion
| شماره مدل: | MX-802 |
|---|---|
| مادی: | الومینیوم |
| ولتاژ: | 220 ولت/50 هرتز |
1ml/Hour Oil Consumption 150ml Oil Capacity Under 25dba Noise HVAC Scent Diffuser Essential Oil Spray Machine
| شماره مدل: | MX-603 |
|---|---|
| ولتاژ: | DC12V |
| قدرت: | 6 وات |
دستگاه خوشبو کننده هوا برقی دستگاه بویایی خانه ریموت کنترل آلومینیوم آنودایز
| ولتاژ:: | DC12V |
|---|---|
| قدرت:: | 6 وات |
| رنگ:: | مشکی/نقره ای |
OEM Service دستگاه عطر هوا ، دستگاه عطر خودکار به تنهایی ایستاده است
| رنگ:: | سیاه ، نقره ای ، طلایی |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |

