همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ customized scent air diffuser ] همخوانی داشتن 180 محصولات.
بنفش بنفش ایستاده تنهایی دستگاه پخش عطر Hvac برای 1000 متر Sqaure
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
2.6L Large Area 3000cbm 220V HVAC Scent System Commercial Scent Diffuser Machine with German Pump
| شماره مدل: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ: | 220 ولت/50 هرتز |
| قدرت: | 50 وات |
5000cbm 6ml / H کنترل بو در بدن پخش کننده عطر 31w برای لابی هتل
| مواد:: | پودر پوشش فلز |
|---|---|
| حداکثر مصرف روغن: | 6 میلی لیتر در ساعت ± 5 |
| فن آوری: | انتشار هوای سرد |
منبع تغذیه AC DC پخش کننده عطر هوا آروماتراپی خانگی
| Timer Setting: | 1H/3H/6H/ON |
|---|---|
| Noise Level: | <25dB |
| Working Time: | About 10 Hours |
دستگاه پخش کننده بوی عطر هوا آروما 360 کنترل برنامه موبایل بلوتوث 300cbm
| نام: | دستگاه پخش بو |
|---|---|
| مواد: | آلومینیوم آنودایز شده |
| ولتاژ: | 12V1A |
خوشبو کننده هوا با کنترل از راه دور ABS PP 10ml ظرفیت 25-50ml/h حجم اسپری
| Voltage: | 110V-220V |
|---|---|
| Power Supply: | AC/DC |
| Product Name: | Scent Diffuser Machine |
دستگاه پخش کننده عطر تهویه مطبوع مرکزی 3000 cbm، دستگاه پخش کننده عطر 50 واتی HVAC
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ضمانتنامه: | 3 سال |
| پوشش: | 3000 CBM |
دستگاه رایحه هتل Cold Diffusion 4000ml 5000m3
| شماره مدل:: | دستگاه رایحه هتل MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
سازگار با محیط زیست ماشین رایحه هتل با سیستم HVAC بدون اولتراسونیک
| نام: | دستگاه رایحه هتل |
|---|---|
| شماره مدل:: | MX-802 |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |

