همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ customized scent air diffuser ] همخوانی داشتن 180 محصولات.
دیفیوزر روغن ضروری تجاری 150 میلیلیتری دیواری 8 وات 12 ولت
| قدرت: | 8 وات |
|---|---|
| ولتاژ: | 12 ولت |
| ظرفیت: | 150 میلی لیتر |
12V Commercial Scent Diffuser with 1 Year Warranty and 100-300CBM Coverage for HVAC Systems
| ظرفیت: | > 200 میلی لیتر (> 6.76 اونس) |
|---|---|
| مادی: | فلزی |
| قدرت: | 8w |
PBT ABS Aroma Scent Nebulizer 6.5H Charged POK Humidification
| ضمانتنامه: | 1 سال |
|---|---|
| کاربرد: | خانواده |
| قالب خصوصی: | آره |
دستگاه خوشبو کننده هوای مطبوع تجاری 15 واتی، 500 میلیلیتری، قابل کنترل با اپلیکیشن، نصب دیواری
| قدرت: | 15 وات |
|---|---|
| ولتاژ: | 12 ولت |
| ظرفیت: | 500 میلی لیتر |
Smart 500ml Commercial HVAC Scent Diffuser with 8W Power and 100-300CBM Coverage
| ظرفیت: | > 200 میلی لیتر (> 6.76 اونس) |
|---|---|
| قدرت: | 8w |
| ولتاژ: | 12 ولت |
Commercial Aromatherapy Diffuser with 12V Power 8W Consumption and 200mL Capacity for HVAC Scent System
| ظرفیت: | > 200 میلی لیتر (> 6.76 اونس) |
|---|---|
| قدرت: | 8w |
| ولتاژ: | 12 ولت |
800ml Capacity 12V Silent Operation Essential Oil Diffuser for Commercial Use with Bluetooth WIFI APP Control
| ظرفیت: | 800 میلی لیتر |
|---|---|
| مادی: | فلزی |
| قدرت: | 8w |
15W خاموش دیواری نصب شده عطر تجاری پخش کننده 1200m3 پوشش
| قدرت: | 15 وات |
|---|---|
| ولتاژ: | 12 ولت |
| ظرفیت: | 500 میلی لیتر |
منطقه کوچک 130 میلی لیتر دستگاه پخش کننده عطر 6 وات 300 سی بی در دقیقه
| رنگ:: | نقره ای ، سیاه ، طلایی |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| قدرت:: | 6W |
پخش کننده بوی تهویه مطبوع AC سفید با ظرفیت 130 میلی لیتر برای اسانس
| Noise Level: | <35dB |
|---|---|
| Dimensions: | 12 X 8 X 4 Inch |
| Scent Capacity: | 130ml |

