همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ odm fragrance aroma oil ] همخوانی داشتن 127 محصولات.
دستگاه عطر هوای مشکی فلزی 1000 میلی لیتری برای فضای 1500 CBM
| کاربرد:: | هتل، تجاری، خانگی |
|---|---|
| برنامه کنترل شده:: | آره |
| ولتاژ:: | DC12V2A |
دستگاه روغن نبولایزر 4000 میلی آمپری بدون آب دستگاه عطر خانگی 100 متر مربع
| باتری لیتیومی: | 4000 میلی آمپر ساعت |
|---|---|
| وزن خالص: | 670 گرم |
| حداکثر استقامت: | حدود 250 ساعت / 60 روز |
پخش کننده عطر بدون آب قابل شارژ بدون آب 100 متر مربع
| سر و صدا: | کمتر از 30 دسی بل |
|---|---|
| منطقه کاربردی: | 50-100 متر مربع |
| ضمانتنامه: | 1 سال |
رایحه بدون آب 100 میلی آمپر باتری اسانس پخش کننده PBT آلومینیوم رایحه ماشین پخش کننده رایحه
| سر و صدا: | کمتر از 30 دسی بل |
|---|---|
| تحت کنترل برنامه: | آره |
| منبع نیرو: | باتری |
نازل قابل شستشو بدون آب پخش کننده عطر PP آلومینیومی
| حداکثر کردن زمان کار: | 250 ساعت |
|---|---|
| مواد: | PP، آلومینیوم |
| سر و صدا: | کمتر از 30 دسی بل |
Customized Commercial HVAC Scent System with 50W Power 500ml Oil Capacity and 316L Stainless Steel Nozzle
| شماره مدل: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ: | 220 ولت/50 هرتز |
| قدرت: | 50 وات |
دستگاه پخش کننده روغن معطر الکتریکی منطقه میانی DC12V دستگاه هوای بوی 500 میلی لیتری آلومینیومی
| رنگ:: | رنگ بنفش |
|---|---|
| مصرف روغن: | 1.5 میلی لیتر در ساعت |
| بطری را دوباره پر کنید: | 500 میلی لیتر |
Commercial HVAC Scent Diffuser with 1000ml Capacity 35dba Noise and 5ml/Hour Oil Consumption for Large Areas
| شماره مدل: | MX-601 |
|---|---|
| ابعاد محصول: | 30*15*36 سانتی متر |
| ابعاد بسته بندی: | 42*41*48 سانتی متر |
1ml/Hour Oil Consumption 150ml Oil Capacity Under 25dba Noise HVAC Scent Diffuser Essential Oil Spray Machine
| شماره مدل: | MX-603 |
|---|---|
| ولتاژ: | DC12V |
| قدرت: | 6 وات |
12V DC Silent HVAC Scent Diffuser Machine with 150ml Oil Capacity and 1ml/Hour Consumption
| شماره مدل: | MX-603 |
|---|---|
| ولتاژ: | DC12V |
| قدرت: | 6 وات |

