همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ odm fragrance aroma oil ] همخوانی داشتن 127 محصولات.
1500CBM Coverage Scent Scent Oil Diffuser Machine تنها سیستم کنترل بو
| کاربرد:: | هتل، تجاری، خانگی |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| ولتاژ:: | DC12V2A |
App-Controlled HVAC Scent System with 500ml-2.6l Capacity and 50W Power for Aromatherapy
| ظرفیت: | 500 میلی لیتر - 2.6 لیتر |
|---|---|
| قدرت: | 50 وات |
| ولتاژ: | 220 ولت |
HVAC Scent System with 3000CBM Coverage Noise <40dB and 1-Year Warranty for Commercial Use
| ظرفیت: | 500 میلی لیتر (16.91 اونس) |
|---|---|
| قدرت: | 50 وات |
| ولتاژ: | 220 ولت |
منطقه کوچک 130 میلی لیتر دستگاه پخش کننده عطر 6 وات 300 سی بی در دقیقه
| رنگ:: | نقره ای ، سیاه ، طلایی |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| قدرت:: | 6W |
8W 12V1A 300CBM دستگاه عطر حمام برای کنترل بو
| مواد: | پلاستیک |
|---|---|
| رنگ: | سیاه سفید |
| نصب و راه اندازی: | قابل حمل ، قابل نصب بر روی دیوار |
Commercial HVAC Scent System with 500ml Capacity and 50Hz Frequency for Aromatherapy
| ظرفیت: | 500 میلی لیتر (16.91 اونس) |
|---|---|
| قدرت: | 50 وات |
| ولتاژ: | 220 ولت |
دستگاه پخش کننده بوی فلز آلومینیوم 250 میلی لیتر بطری دیواری PET 300 متر مکعب
| مواد: | آلومینیوم + فلز |
|---|---|
| منبع انرژی: | برقی |
| ضمانتنامه: | 1 سال |
پخش کننده های هوا مستقل hvac ODM 500ml ، پخش کننده بوی هوا با تایمر برای لابی هتل
| مواد:: | پودر پوشش فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سفید سیاه |
| قدرت:: | 31W |
35W 500ml 2000cbm HVAC ماشین آلات معطر هتل برای هتل
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| میزان صدا: | <20dba |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |

