همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ office scent diffuser machine ] همخوانی داشتن 355 محصولات.
دستگاه پخش کننده روغن ضروری تجاری آلومینیوم نقره با طول عمر بدون صدا و تنها
| ولتاژ:: | 220 ولت / 50 هرتز -60 هرتز |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
ماشین کنترل بوی از راه دور برای خانه / دفتر 100-200 متر مکعب
| نوع: | دستگاه هوا معطر |
|---|---|
| کنترل: | کنترل از راه دور |
| پمپ هوا: | Nidec از ژاپن / 3000 ساعت طول عمر |
12 علامت تجاری ولتاژ طلای آلومینیوم تجاری عطر هوا با صفحه نمایش LCD دکمه لمسی
| نام: | ماشین رایحه تجاری هوا |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
اسپری 30 دقیقه ای پخش کننده رایحه کوچک برای فضایی با طراوت و نشاط آور
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Coverage: | 100m2 |
| Spray Volume: | 30ml/h |
130ML Bottle Super Quiet Aroma روغن پخش کننده ، محبوب ترین دستگاه هوا معطر
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
120 میلی لیتر دفتر کار ، منزل ، اتاق میهمانان ماشین بو با صفحه نمایش LCD با دکمه لمسی
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
پخش کننده روغن ضروری آلومینیوم 6W 12V1A 300cbm برای دفتر
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
صفحه نمایش قابل حمل آلومینیوم LCD پخش کننده رایحه HVAC با کنترل از راه دور برای دفتر 100 متر مربع
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| قدرت:: | 6W |
موجودی آماده دستگاه رایحه برقی قابل حمل / ماشین های رایحه خرده فروشی
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |

