همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ office scent diffuser machine ] همخوانی داشتن 355 محصولات.
طرح جدید پمپ باد آلومینیوم آبی خاموش آلمان HVAC پخش کننده عطر هوا
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
ماشین های الکتریکی تجاری معطر ، پخش کننده رایحه تهویه مطبوع
| نام: | ماشین آلات معطر تجاری |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| قدرت: | برقی |
نمایشگر LCD آلومینیوم نقره ای پخش کننده رایحه عطر / پخش کننده رایحه hvac
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
220V Electric Silent Work Cinema دستگاه پخش کننده عطر و بوی بزرگ 3000 CBM
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
500 میلی لیتر آلومینیوم منتشر کننده هوا معطر با آداپتور نازل ضد زنگ UL
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
ضد عفونی کننده اتوماتیک عطر پخش کننده اتوماتیک / دستگاه هوا معطر برای خانه
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
دستگاه پخش کننده روغنهای اساسی 1000cbm برقی مهندسی شده با قدرت بدون صدا و قوی
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
پمپ بادوام و طولانی مدت دستگاه پخش کننده روغن معطر درمانی HVAC نصب شده است
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |

