همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ office scent diffuser machine ] همخوانی داشتن 355 محصولات.
دستگاه پخش عطر خانگی آلومینیومی الکتریکی با کنترل از راه دور
| نام: | دستگاه پخش بو |
|---|---|
| تایپ کنید: | الکترواستاتیک، خوشبو کننده هوا |
| مواد: | آلومینیوم آنودایز شده |
سیستم تحویل رایحه تهویه مطبوع مرکزی رنگی سفارشی
| قدرت:: | 15W |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| پوشش:: | 600cbm / 1000-2000square ft |
پخش کننده فلزی رومیزی سیاه با کار بسیار ساکت و سطح سر و صدا 32dba
| رنگ ظاهری: | سیاه سفید |
|---|---|
| تنظیمات تایمر: | 1 ساعت/3 ساعت/6 ساعت/روشن |
| مواد: | فلز |
نازل از جنس استنلس استیل سیستم تحویل رایحه برای HVAC ، پخش کننده رایحه برقی
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
خوشبو کننده خوشبو کننده مطبوع قهوه برای فروشگاه ها نقره 110 ولت برقی مرکزی
| قدرت:: | 15W |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| پوشش:: | 600cbm / 1000-2000square ft |
Office Wall Mount 500ml 600cbm Aroma Fragrance Diffuser
| نام: | پخش کننده رایحه عطر |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه سفید |
| ظرفیت روغن:: | 500 میلی لیتر |
کنترل از راه دور آلومینیوم قابل حمل هوا پخش کننده عطر بدون روغن نشت صدای کمتری دارد
| ولتاژ:: | 12v1a |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| سر و صدا:: | <30dba |
پخش کننده روغن نباتی آلومینیوم آنودایز کننده ضروری 6W
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| قدرت:: | 6W |
دیفیوزر اتاق رایحه درمانی مشکی قابل حمل 220 ولت با سیستم HVAC برای 100 مترمربع
| قدرت:: | 15W |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| پوشش:: | 600cbm / 1000-2000square ft |
110V ماشین رایحه حرفه ای نقره هتل با نبولایزر از جنس استنلس استیل
| قدرت:: | 15W |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| پوشش:: | 600cbm / 1000-2000square ft |

