همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ office scent diffuser machine ] همخوانی داشتن 355 محصولات.
پخش کننده های ولتاژ روغن ضروری روغن بزرگ ولتاژ 220 ولت با 500 میلی لیتر ، 3000 CBM
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
پخش کننده بو و عطر باتری برای عطر خانگی به طور یکنواخت پخش می شود
| نام: | پخش کننده رایحه هوا |
|---|---|
| نوع: | باتری کار می کند |
| مواد:: | فلز |
پخش کننده عطر برقی HVAC برقی 150 میلی لیتری برای فضای کوچک 600 سی بی متر
| قدرت:: | 15W |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| پوشش:: | 600cbm / 1000-2000square ft |
پخش کننده های بی صدا و رایحه درمانی خاموش HVAC برای فروشگاه ها نصب شده است
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
پخش کننده عطر برقی Silent Working Elegant Shape مرکز خرید 500 میلی لیتر
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
110V ماشین عطر تجاری قابل نصب بر روی دیوار با قفل و بطری پر شده 500 میلی لیتر
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
دستگاه رایحه تجاری 500ml 600cbm قابل قفل شدن بانك ها
| ولتاژ:: | 12v1a |
|---|---|
| مواد:: | پودر پوشش فلز |
| نام: | ماشین رایحه تجاری |
دیفیوزرهای پخش کننده رایحه برقی آلومینیومی Standby Silver با روغن پرشده قابل نصب است
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
ماشین رایحه اتوماتیک تجاری / سیستم تحویل بوی هتل Hvac
| نام: | ماشین خوشبو کننده خودکار |
|---|---|
| نوع: | تجاری |
| سر و صدا:: | <30dba |

