همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ office scent diffuser machine ] همخوانی داشتن 355 محصولات.
دستگاه خوشبو کننده هوا آلومینیوم آنودایز، دستگاه بویایی الکتریکی 12 ولت 1 آمپر
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
|---|---|
| پمپ هوا: | پمپ ژاپنی Nidec |
| رنگ:: | مشکی / نقره ای |
سازگار با محیط زیست ماشین رایحه هتل با سیستم HVAC بدون اولتراسونیک
| نام: | دستگاه رایحه هتل |
|---|---|
| شماره مدل:: | MX-802 |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
دستگاه رایحه هتل Cold Diffusion 4000ml 5000m3
| شماره مدل:: | دستگاه رایحه هتل MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
کنترل از راه دور 5W 100ml 200m3 پخش کننده عطر معطر
| مواد: | آلومینیوم آنودایز شده |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| ولتاژ: | DC12V1A |
ماشین کنترل عطر و بوی هوا چند رنگ / کنترل لمسی اتوماتیک پخش کننده عطر
| نام: | دستگاه بوی هوا |
|---|---|
| رنگ: | چند رنگ |
| قدرت:: | 6W |
Stand Alone Hotel 22W 1500cbm 500ml پخش عطر و بوی رایحه
| نام: | پخش کننده رایحه هوا |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V2A |
| قدرت:: | 22W |
پخش کننده عطر اتوماتیک Hvac 22W Metal 1000ml
| منبع نیرو:: | برقی |
|---|---|
| ظرفیت: | 500/1000 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | DC12V |
پخش کننده هوا از راه دور Super Silvent از راه دور ، ماشین های معطر تجاری
| مواد: | آلومینیوم آنودایز شده |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| پمپ هوا: | مارک Nidec از ژاپن با 3000 ساعت طول عمر |
دستگاه پخش بوی خانگی 300cbm برقی هتل با سیستم تهویه مطبوع
| منبع انرژی:: | برقی |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |
ماشین های کوچک رایحه ای تجاری ، 200cbm دفتر جهانی برای سیستم بویایی HVAC
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |

