همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ office scent diffuser machine ] همخوانی داشتن 355 محصولات.
سیستم الکتریکی HVAC الکتروشیمیایی انتشار دهنده های معطر
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |
150ml OEM service HVAC دستگاه پخش کننده عطر خودکار برای بیمارستان
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |
پخش کننده عطر خودکار 150 میلی لیتری OEM Service White Metal HVAC
| منبع نیرو:: | برقی |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |
خوشبو کننده هوا با کنترل از راه دور ABS PP 10ml ظرفیت 25-50ml/h حجم اسپری
| Voltage: | 110V-220V |
|---|---|
| Power Supply: | AC/DC |
| Product Name: | Scent Diffuser Machine |
نبولایزر ضروری آروماتراپی آلومینیوم آنودایز 6 میلی لیتر 130 میلی لیتر
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
|---|---|
| پمپ هوا: | پمپ ژاپنی Nidec |
| رنگ:: | سیاه / نقره |
پخش کننده عطر اتوماتیک نقره ای آلومینیومی HVAC با نبولایزر از جنس استنلس استیل
| قدرت:: | 15W |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| پوشش:: | 600cbm / 1000-2000square ft |
پخش کننده عطر برقی اتوماتیک خانگی / اداری 100 میل با پمپ ژاپن
| ولتاژ:: | DC12V |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| رنگ:: | سیاه / نقره |
گواهینامه ایمنی روغن عطر هتل مجموعه ماشین بوی غلیظ
| تایپ کنید: | طعم و عطر طبیعی |
|---|---|
| استفاده:: | پخش کننده های عطر |
| نام محصول: | روغن بو |
تلگراف تازه کننده خوشبو کننده هوا آلومینیوم آنودایز 6W 130ml 300cbm
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| قدرت:: | 6W |
تلگراف اتوماتیک خوشبو کننده هوا خنک کننده آلومینیوم آنودایز با صفحه نمایش LCD ، تنظیم روز هفته
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |

