همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ office scent diffuser machine ] همخوانی داشتن 352 محصولات.
Silent Spray Home Aroma Diffuser Machine عطر و بوی دستگاه خوشبو کننده هوا
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
Stand Alone HVAC Intallation 500ml Air Machine رایحه
| نوع: | دستگاه عطر و بوی هوا |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ویژگی: | تنها ایستاده |
بنفش بنفش ایستاده تنهایی دستگاه پخش عطر Hvac برای 1000 متر Sqaure
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
HVAC 4ml / h 1500cbm Aroma Auto Fragrance Machine برای هتل
| نام: | پخش کننده روغن ضروری |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه / نقره |
| مواد:: | شیشه |
حمام اداری مینی 150 میلی لیتر 300cbm دستگاه هوا معطر
| نوع: | دستگاه هوا معطر |
|---|---|
| رنگ: | سیاه سفید |
| نصب و راه اندازی: | قابل حمل ، قابل نصب بر روی دیوار |
دی سی پاور ریموت کنترل هوا دستگاه بوی سفید رنگ سایز کوچک
| Fragrance Type: | Essential Oil |
|---|---|
| Remote Control: | Yes |
| Material: | Plastic |
دستگاه پخش کننده روغن کم صدا دستگاه بویایی آروماتراپی خانگی
| کنترل از راه دور: | آره |
|---|---|
| Size: | Small |
| Color: | White |
نمایشگر LCD اتاق مهمان 300cbm 120ml دستگاه بوی هوا
| رنگ:: | سیاه |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
100 متر مربع پوشش ماشین هوائی عطر پلاستیکی با فاصله 30 دقیقه اسپری و مواد پلاستیکی
| Power Consumption: | 10W |
|---|---|
| Remote Control: | Yes |
| Coverage: | 100m2 |

