همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ office scent diffuser machine ] همخوانی داشتن 352 محصولات.
12V ماشین کنترل رایحه دفتر از راه دور دفتر با پمپ هوا ژاپن
| مواد: | آلومینیوم آنودایز شده |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| پمپ هوا: | Nidec از ژاپن / 3000 ساعت طول عمر |
پخش کننده های معطر درمانی معطر 150 میلی لیتر با پمپ هوا Longlife ، دستگاه پخش کننده بو
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |
Inside Fan 12V 1A 4ml / h 300cbm 17W Air Air Machine
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
دستگاه هوای عطر دار مجهز به تایمر با سطح کم سر و نوع عطر روغن ضروری
| Fragrance Type: | Essential Oil |
|---|---|
| Noise Level: | Low |
| Power Consumption: | 10W |
اسپری خوشبو کننده با ظرفیت 100 میلی لیتر، تجربه نهایی رایحه درمانی با ولتاژ 12 ولت
| Coverage: | 100m2 |
|---|---|
| Fragrance Type: | Essential Oil |
| Material: | Plastic |
30ml/h اسپری حجم دستگاه هوای بویایی با عطر روغن های ضروری و DC
| Voltage: | 12V |
|---|---|
| Color: | White |
| Spray Interval: | 30min |
130ml 300CFM 200m3 پخش کننده رایحه آلومینیوم برای دفتر
| مواد: | آلومینیوم آنودایز شده |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| ولتاژ: | DC12V1A |
100ml Hvac 200m3 12V1A پخش کننده رایحه بدون عطر
| مواد: | آلومینیوم آنودایز شده |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| ولتاژ: | DC12V1A |
پخش کننده بوی تهویه مطبوع AC سفید با ظرفیت 130 میلی لیتر برای اسانس
| Noise Level: | <35dB |
|---|---|
| Dimensions: | 12 X 8 X 4 Inch |
| Scent Capacity: | 130ml |

