همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ pp pbt car ultrasonic diffuser ] همخوانی داشتن 17 محصولات.
باتری قابل شارژ PP PBT Waterless Aroma Nebulizer DC5V
| نام محصول: | پخش کننده اتومبیل USB |
|---|---|
| رنگ: | طلا |
| وزن محصول: | 340 گرم |
قابل شارژ پخش کننده روغن ضروری اتومبیل بدون آب 2000 میلی آمپر ساعت
| وزن محصول: | 340 گرم |
|---|---|
| ولتاژ: | DC 5V 1A |
| باتری لیتیوم داخلی: | 2000mAh |
USB نبولایزر ضروری روغن ضروری 2000 میلی آمپر ساعتی USB
| رنگ: | رنگ زرد |
|---|---|
| ارز در حال کار: | 100 میلی آمپر |
| باتری لیتیوم داخلی: | 2000mAh |
باتری قابل شارژ PBT Aroma Waterless Nebulizer پمپ هوا 1.5w
| عملکرد: | رطوبت + آروماتراپی |
|---|---|
| حداکثر زمان کار: | 80 ساعت |
| مواد: | PP ، PBT |
2000 میلی آمپر ساعت روغن نبولایزر آروماتراپی دیفیوزر بدون آب 1.5 وات
| رنگ: | نقره اي |
|---|---|
| ولتاژ: | DC USB 5V 1A (خروجی DC5V / 1000MA |
| وزن محصول: | 340 گرم |
دستگاه عطر خانگی بدون آب نبولایزر اسانس 10ML قابل حمل
| سر و صدا: | کمتر از 40 دسی بل |
|---|---|
| رنگ: | طلایی/خاکستری تیره |
| وزن محصول: | 340 گرم |

