همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ pp pbt car ultrasonic diffuser ] همخوانی داشتن 17 محصولات.
10 میلی لیتر روغن نباتی نبولیز کننده دیفیوزر PP PBT اتومبیل پخش کننده التراسونیک
| عملکرد: | رطوبت + آروماتراپی |
|---|---|
| مواد: | PP + PBT + آلومینیوم |
| رنگ: | سیاه / سبز تیره |
باتری قابل شارژ Diffuser PP PBT 10ml بدون عطر و ارگانیک آلی
| مواد: | PP ، PBT , آلومینیوم |
|---|---|
| عملکرد: | رطوبت + آروماتراپی |
| وزن محصول: | 340 گرم |
پخش کننده عطر آلتراسونیک آلومینیومی PP PBT 2000 میلی آمپر ساعت
| عملکرد: | مرطوب سازی + رایحه درمانی |
|---|---|
| ابعاد L*W*H: | Φ68*108mm |
| باتری داخلی: | آره |
1.5W PP PBT 10ml پخش کننده عطر قابل حمل برای روغنهای اساسی
| باتری ساخته شده: | آره |
|---|---|
| ابعاد L * W * H: | Φ68 * 108 میلی متر |
| دوباره بطری را پر کنید: | 10ml |
10ML نبولایزر روغن ضروری روغن اساسی PBT برای ماشین
| عملکرد: | رطوبت + آروماتراپی |
|---|---|
| مواد: | PP + PBT + آلومینیوم |
| ولتاژ: | DC 5V 1A |
روغن اساسی اولترا سونیک 1.5 وات دیفیوزر هوا بدون آب 2000 میلی آمپر ساعت
| رنگ: | سیاه |
|---|---|
| وزن محصول: | 340 گرم |
| ولتاژ: | DC 5V 1A |
رطوبت ساز مافوق صوت اتومبیل بدون آب 2000 میلی آمپر شارژی
| رنگ: | خاکستری تیره |
|---|---|
| ولتاژ: | DC 5V 1A |
| وزن محصول: | 340 گرم |
التراسونیک 10 میلی لیتر پخش کننده عطر و بوی اتومبیل 1.5 وات برای آروماتراپی هوا
| عملکرد: | رطوبت + آروماتراپی |
|---|---|
| ابعاد L * W * H: | Φ68 * 108 میلی متر |
| باتری ساخته شده: | آره |
DC5V 2000mAh Essential Oil Aroma Diffuser Car Aroma Diffuser PP PBT
| رنگ: | سفید ، قرمز ، سیاه ، صورتی ، بنفش ، سبز ، زرد |
|---|---|
| حالت متناوب: | 15s On-165s Off ، 30s On-150s Off ، 60s On-120s خاموش |
| ولتاژ: | DC 5V 1A |
پخش کننده اسانس خانگی PP PBT 10ml 2000mAh
| عملکرد: | مرطوب سازی + رایحه درمانی |
|---|---|
| مواد: | PP + PBT + آلومینیوم |
| رنگ: | سیاه/سبز تیره |

