همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ rechargeable waterless air diffuser ] همخوانی داشتن 42 محصولات.
لیتیوم یون باتری 1.5 وات اسانس روغن پخش کننده ماشین USB بدون آب
| نام محصول: | دیفیوزر عطر اتومبیل |
|---|---|
| مواد: | پلاستیک + شیشه |
| ضمانتنامه: | 24 ماه |
1.5w 2000mAh Essential Oil Aroma Diffuser Mini USB برای ماشین
| باتری لیتیوم داخلی: | 2000mAh |
|---|---|
| عملکرد: | رطوبت + آروماتراپی |
| وزن محصول: | 340 گرم |
قابل شارژ روغن نباتی ضروری روغن ضروری 10 میلی لیتر USB آلومینیوم
| دوباره بطری را پر کنید: | 10ml |
|---|---|
| مصرف روغن: | 0.1 میلی لیتر در ساعت |
| نوع: | پمپ هوا |
PP PBT Nebulizer بدون آب رایحه پخش کننده روغن باتری قابل شارژ 1.5 وات
| رنگ: | نقره اي |
|---|---|
| کاربرد: | ماشین |
| ضمانتنامه: | 2 سال |
2000 میلی آمپر ساعت روغن نبولایزر آروماتراپی دیفیوزر بدون آب 1.5 وات
| رنگ: | نقره اي |
|---|---|
| ولتاژ: | DC USB 5V 1A (خروجی DC5V / 1000MA |
| وزن محصول: | 340 گرم |
0.1ml / H 100mA پخش کننده عطر اتومبیل بدون آب برای روغنهای اساسی
| کاربرد: | اتومبیل ، دفتر ، خانه ، یوگا ، اسپا ، سفر |
|---|---|
| ولتاژ: | DC 5V 1A |
| وزن محصول: | 340 گرم |
PBT قابل شارژ DC5V دستگاه هوای بویایی حفره ثبت اختراع
| نام محصول: | پخش کننده عطر |
|---|---|
| حداکثر کردن زمان کار: | 250 ساعت |
| سر و صدا: | کمتر از 30 دسی بل |
رطوبت ساز مافوق صوت اتومبیل بدون آب 2000 میلی آمپر شارژی
| رنگ: | خاکستری تیره |
|---|---|
| ولتاژ: | DC 5V 1A |
| وزن محصول: | 340 گرم |

