همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ rechargeable waterless air diffuser ] همخوانی داشتن 42 محصولات.
دیفیوزر روغن اساسی 5 ولت DC PBT قابل شارژ بدون آب
| دوباره بطری را پر کنید: | 10ml |
|---|---|
| مصرف روغن: | 0.1 میلی لیتر در ساعت |
| تایپ کنید: | پمپ هوا |
پخش کننده عطر بدون آب قابل شارژ بدون آب 100 متر مربع
| سر و صدا: | کمتر از 30 دسی بل |
|---|---|
| منطقه کاربردی: | 50-100 متر مربع |
| ضمانتنامه: | 1 سال |
10 میلی لیتر قابل شارژ روغن آروماتراپی روغن ضد آب 2000 میلی آمپر ساعت
| نوع: | پمپ هوا |
|---|---|
| ارز در حال کار: | 100 میلی آمپر |
| رنگ: | سفید |
USB Car Nebulizer Nebulizer Diffuser 2000mAh بدون آب
| رنگ: | نقره |
|---|---|
| کاربرد: | ماشین، دفتر، خانه، یوگا اسپا اتاق نشیمن حمام هتل بار Ktv |
| وزن محصول: | 340 گرم |
روغن ضروری روغن اسانس اتومبیل باتری دیفیوزر عطر درمانی
| حداکثر زمان کار: | 80 ساعت |
|---|---|
| مواد: | PP ، PBT |
| نوع: | پمپ هوا |
USB 100mA روغن معطر پخش کننده عطر پخش کننده هوا بدون آب
| دوباره بطری را پر کنید: | 10ml |
|---|---|
| مصرف روغن: | 0.1 میلی لیتر در ساعت |
| نوع: | پمپ هوا |
نبولایزر اتومبیل قابل حمل 80 متر مربع قابل شارژ با رایحه قابل شارژ
| نام محصول: | نبولایزر اتومبیل |
|---|---|
| ضمانتنامه: | 24 ماه |
| عملکرد: | رطوبت + آروماتراپی |
روغن اساسی اولترا سونیک 1.5 وات دیفیوزر هوا بدون آب 2000 میلی آمپر ساعت
| رنگ: | سیاه |
|---|---|
| وزن محصول: | 340 گرم |
| ولتاژ: | DC 5V 1A |
نازل قابل شستشو بدون آب پخش کننده عطر PP آلومینیومی
| حداکثر کردن زمان کار: | 250 ساعت |
|---|---|
| مواد: | PP، آلومینیوم |
| سر و صدا: | کمتر از 30 دسی بل |
عطر وایرلس 80sqm پخش کننده هوا اتومبیل بدون آب 1.5 وات
| عملکرد: | رطوبت + آروماتراپی |
|---|---|
| حداکثر زمان کار: | 80 ساعت |
| کاربرد: | ماشین ، هتل ، خانه |

