همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ wall mounted home scent diffuser ] همخوانی داشتن 92 محصولات.
مصرف سوخت 15 وات برای آرموتراپی فلزی سیاه 2 میلی لیتر در ساعت برای بوی شخصی
| Power: | 15 watts |
|---|---|
| Noise level: | <40dBa |
| Maximum coverage area: | 5000 cubic meters, 1500 square meters, 15000 square feet |
پوشش بالا 500 میلی لیتر آروما دیفوزر در طراحی پوشش فلزی برای گزینه سفارشی سیاه / سفید
| Power: | 15 watts |
|---|---|
| Noise level: | <40dBa |
| Maximum coverage area: | 5000 cubic meters, 1500 square meters, 15000 square feet |
دیفوزور روغن آروماتراپ هوشمند 40dBa سر و صدا و مصرف 2ml / ساعت برای حداکثر پوشش 5000 متر مکعب
| Power: | 15 watts |
|---|---|
| Noise level: | <40dBa |
| حداکثر منطقه تحت پوشش: | 5000 متر مکعب ، 1500 متر مربع ، 15000 فوت مربع |
فن قابل شارژ فن آوری هوای سرد 130 میلی لیتر پخش کننده عطر هوا برای بانک ها، خرده فروشان
| ولتاژ: | DC12V |
|---|---|
| قدرت: | 6 وات |
| رنگ: | مشکی/نقره ای |
پخش کننده سیستم پخش رایحه قابل حمل با ظرفیت روغن 130 میلی لیتر و ساعات کار
| ولتاژ:: | DC12V |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| رنگ:: | سیاه / نقره |
دستگاه هوا با عطر و بوی بالا با کنترل از راه دور ، پخش کننده اتاق الکتریکی
| ولتاژ:: | DC12V |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| رنگ:: | سیاه / نقره |
پخش کننده برقی خوشبو کننده هوا نقره ای شکل با آداپتور UL ، دستگاه بوی هوا
| ولتاژ:: | DC12V |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| رنگ:: | سیاه / نقره |
فروشگاه های 120 میلی لیتری پخش عطر برقی فوق العاده خاموش با صفحه نمایش LCD با دکمه لمسی
| ولتاژ:: | DC12V |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| رنگ:: | سیاه / نقره |

