همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ wall mounted home scent diffuser ] همخوانی داشتن 92 محصولات.
پخش کننده روغن ضروری پلاستیکی با سر و صدا کم 32db و پوشش گسترده 500cbm
| حداکثر مصرف روغن: | 1.5 میلی لیتر در ساعت ± 5٪ |
|---|---|
| ولتاژ برق: | 12 ولت |
| نام دیگر: | پخش کننده بوی حمام نصب شده روی دیوار |
400 میلی لیتر آروماتراپی پلاستیکی سفید برای حمام سبک وزن و کم سر و صدا
| اندازه محصول: | 20.2*8*15.5 (سانتی متر) |
|---|---|
| سطح سر و صدا: | کمتر از 35 دسی بل |
| ولتاژ: | 12V1A |
500 متر مکعب پوشش آرمای سفید پخش کننده تکنولوژی پیشرفته 30*22.5*10 سانتی متر ابعاد محصول
| رنگ ظاهری: | سیاه سفید |
|---|---|
| ولتاژ برق: | 12 ولت |
| اندازه محصول: | 30*22.5*10 (سانتی متر) |
400 میلی لیتر آروماتراپی دیفوزر با حداکثر مصرف روغن 1.5 میلی لیتر / ساعت ± 5٪ 20.2*8*15.5 سانتی متر اندازه محصول
| Weight: | 0.5 Pounds |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Dimensions: | 20.2*8*15.5 |
خانه هتل دفتر آروماتراپي روغن پخش کننده با فلز محفظه و سطح سر و صدا 40dBa
| قدرت: | 10 وات |
|---|---|
| سطح سر و صدا: | <40dba |
| حداکثر منطقه تحت پوشش: | 1500m³ ، 500㎡ ، 5000sqf |
دیفیوزر روغن خوشمزه هوشمند با فن حداکثر پوشش منطقه 5000m3
| قدرت: | 8 وات |
|---|---|
| سطح سر و صدا: | <40dba |
| حداکثر منطقه تحت پوشش: | 5000m³ ، 2000㎡ ، 20000sqft |
1000 Cbm دستگاه خوشبو کننده هوا آرام و معطر برای خانه ، کنترل کامپیوتر
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
خوشبو کننده معطر قهوه Small Area Aroma با آلومینیوم و کار آرام و مه غلیظ
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
سیستم پخش بوی تهویه مطبوع اتوماتیک 110 ولت 300 متر مربع دستگاه خوشبو کننده هوا برقی
| ولتاژ: | 220 ولت / 50 هرتز |
|---|---|
| قدرت: | 18 وات |
| سر و صدا: | <30dba |

