همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ 12v white aroma diffuser ] همخوانی داشتن 70 محصولات.
12V Commercial Scent Diffuser with 1 Year Warranty and 100-300CBM Coverage for HVAC Systems
| ظرفیت: | > 200 میلی لیتر (> 6.76 اونس) |
|---|---|
| مادی: | فلزی |
| قدرت: | 8w |
دستگاه پخش بوی عطر DC12V دستگاه پخش عطر 15 وات بطری آلومینیومی
| پوشش: | 1200 CBM |
|---|---|
| مصرف روغن: | 0-1.8 میلی لیتر در ساعت |
| توان (W): | 15 وات |
دستگاه پخش بوی خوشبو کننده خانگی 500ML سفارشی 12V 2A آلومینیومی هتل لابی
| رنگ: | مشکی / نقره ای |
|---|---|
| مواد: | شیشه |
| نصب و راه اندازی: | تهویه مطبوع یا خارجی را وصل کنید |
پلاستیک 12 ولت سفید پلاستیکی سایز کوچک پمپ ژاپن پخش کننده عطر اتاق
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V1A |
| قدرت:: | 8W |
حمام 150 میل حمام 12 ولت بلک پلاستیک دیواری پخش کننده عطر برقی قابل نصب با رایحه ای دوباره پر شده
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V1A |
| قدرت:: | 8W |
پخش کننده عطر برقی 12 ولت وایت پلاستیک با روغن عطر
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V1A |
| قدرت:: | 8W |
اسانس قابل حمل 150ml 1000Sq.Ft پخش کننده عطر برقی
| نام: | پخش کننده عطر برقی |
|---|---|
| رنگ: | سیاه سفید |
| نصب و راه اندازی: | قابل حمل ، قابل نصب بر روی دیوار |
Smart 500ml Commercial HVAC Scent Diffuser with 8W Power and 100-300CBM Coverage
| ظرفیت: | > 200 میلی لیتر (> 6.76 اونس) |
|---|---|
| قدرت: | 8w |
| ولتاژ: | 12 ولت |
دیفیوزر روغن ضروری تجاری 150 میلیلیتری دیواری 8 وات 12 ولت
| قدرت: | 8 وات |
|---|---|
| ولتاژ: | 12 ولت |
| ظرفیت: | 150 میلی لیتر |

