همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ 12v white aroma diffuser ] همخوانی داشتن 68 محصولات.
پخش کننده عطر سفید دیواری با ولتاژ برق 12 ولت
| رنگ ظاهری: | سیاه سفید |
|---|---|
| ولتاژ برق: | 12 ولت |
| روغن اسانس: | 500 میلی لیتر |
500 متر مکعب پوشش آرمای سفید پخش کننده تکنولوژی پیشرفته 30*22.5*10 سانتی متر ابعاد محصول
| رنگ ظاهری: | سیاه سفید |
|---|---|
| ولتاژ برق: | 12 ولت |
| اندازه محصول: | 30*22.5*10 (سانتی متر) |
پوشش بالا 500 میلی لیتر آروما دیفوزر در طراحی پوشش فلزی برای گزینه سفارشی سیاه / سفید
| Power: | 15 watts |
|---|---|
| Noise level: | <40dBa |
| Maximum coverage area: | 5000 cubic meters, 1500 square meters, 15000 square feet |
اسپری 30 دقیقه ای پخش کننده رایحه کوچک برای فضایی با طراوت و نشاط آور
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Coverage: | 100m2 |
| Spray Volume: | 30ml/h |
حمام 150 میلی لیتری از دیافراگم معطر هوا قابل نصب بر روی دیوار پلاستیکی 12 ولت استفاده می کند
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V1A |
| قدرت:: | 8W |
دستگاه خوشبو کننده تجاری دیواری 8 وات 12 ولت HVAC
| قدرت: | 8 وات |
|---|---|
| ولتاژ: | 12 ولت |
| ظرفیت: | 100-200 میلی لیتر |
دستگاه خوشبو کننده تجاری دیواری 8 وات 12 ولت HVAC
| قدرت: | 8 وات |
|---|---|
| ولتاژ: | 12 ولت |
| ظرفیت: | 101-200 میلی لیتر |
دستگاه خوشبو کننده تجاری 1000 میلیلیتری 15 واتی HVAC سیستم عطر
| قدرت: | 15 وات |
|---|---|
| ولتاژ: | 12 ولت |
| ظرفیت: | 500 میلی لیتر |
150 میلی لیتر سیستم بویایی آلومینیومی HVAC نصب شده روی دیوار
| قدرت: | 8 وات |
|---|---|
| ولتاژ: | 12 ولت |
| ظرفیت: | 150 میلی لیتر |
15W خاموش دیواری نصب شده عطر تجاری پخش کننده 1200m3 پوشش
| قدرت: | 15 وات |
|---|---|
| ولتاژ: | 12 ولت |
| ظرفیت: | 500 میلی لیتر |

