همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ 12v white aroma diffuser ] همخوانی داشتن 70 محصولات.
پلاستیک سفید پلاستیکی 150 میلی لیتر بطری PET 300 متر مکعب الکتریکی دیفیوزر با آداپتور 12 ولت
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V1A |
| قدرت:: | 8W |
دستگاه پخش بوی پلاستیکی برقی قابل حمل با پخش کننده بوی حمام قابل انتخاب در روزهای هفته
| مواد: | پلاستیک |
|---|---|
| رنگ: | سیاه سفید |
| نصب و راه اندازی: | قابل حمل، قابل نصب روی دیوار |
پمپ دوقلو دستگاه هوای سرد انتشار هوای فلزی 500 میلی لیتر برای مساحت 200 متر مربع
| مواد: | فلز |
|---|---|
| رنگ: | سفید سیاه |
| نصب و راه اندازی: | قابل نصب روی دیوار، رومیزی |
دستگاه خوشبو کننده هوا با کنترل WIFI 4G و اپلیکیشن، ظرفیت 150 میلیلیتر، عملکرد بیصدا، مناسب برای استفاده تجاری و هتل
| ظرفیت: | 150 میلی لیتر |
|---|---|
| مواد: | فلز |
| قدرت: | 5 وات |
30ml/h اسپری حجم فرنگانس پخش کننده با 30min اسپری فاصله عملکرد برتر
| Size: | Small |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Fragrance Capacity: | 100ml |
کنترل برنامه تلفن دستگاه پخش بوی عطر خانه دیواری پخش کننده روغن معطر
| سر و صدا: | <36db |
|---|---|
| نصب و راه اندازی: | CENTRAL، رومیزی، قابل نصب روی دیوار |
| مواد: | آلومینیوم + فلز |
دستگاه پخش کننده بو 0.1 میلی لیتر در ساعت DC12V 250 میلی لیتر نازل آلومینیومی فلزی
| توان (W): | 5 |
|---|---|
| ولتاژ (V): | 12 |
| ضمانتنامه: | 1 سال |
دستگاه پخش عطر 200 میلیلیتری خانگی عطر پخشکننده عطر برنامه Sandblasted با کنترل 8 وات
| استفاده از خوشبو کننده هوا: | اتمیزه کردن |
|---|---|
| بعد، ابعاد، اندازه: | 163*50*125 میلی متر |
| مواد: | آلومینیوم + فلز |
30ml/h اسپری حجم دستگاه هوای بویایی با عطر روغن های ضروری و DC
| Voltage: | 12V |
|---|---|
| Color: | White |
| Spray Interval: | 30min |

