همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ aluminum home scent machine ] همخوانی داشتن 225 محصولات.
فن آوری اشاعه هوای سرد آلومینیوم پخش کننده اسانس معطر درمانی
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
دستگاه پخش کننده بوی عطر هوا آروما 360 کنترل برنامه موبایل بلوتوث 300cbm
| نام: | دستگاه پخش بو |
|---|---|
| مواد: | آلومینیوم آنودایز شده |
| ولتاژ: | 12V1A |
120 میلی لیتر دستگاه عطر تجاری خاموش با اندازه طولانی صفحه نمایش LCD دکمه لمسی
| ولتاژ:: | DC12V |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| رنگ:: | سیاه / نقره |
آلومینیوم عمودی 5W 130ml 200m3 دستگاه پخش کننده بو برای هاتل
| نام: | دستگاه پخش کننده بو |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم |
| قدرت:: | 6W |
کنترل از راه دور 5W 100ml 200m3 پخش کننده عطر معطر
| مواد: | آلومینیوم آنودایز شده |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| ولتاژ: | DC12V1A |
1000quare ft 6W 12V1A دستگاه پخش کننده رایحه قابل حمل برای خانه
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
دستگاه پخش کننده هوای برقی 500 متر مکعبی آلومینیوم آنودایز
| مواد:: | فولاد آنودایز شده با روکش آلومینیوم + موتور |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه / زرد |
| سر و صدا:: | <40dB |
1 میلی لیتر/ساعت دستگاه پخش کننده عطر سطح کم سر و صدا 25dB 5 گروه تنظیم تایمر
| حجم اسپری: | 1ml/H |
|---|---|
| زمان کار: | 5 تنظیم تایمر گروهی |
| مواد: | آلومینیوم |

