همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ aluminum home scent machine ] همخوانی داشتن 225 محصولات.
دستگاه پخش کننده روغنهای اساسی 1000cbm برقی مهندسی شده با قدرت بدون صدا و قوی
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
سازگار با محیط زیست ماشین رایحه هتل با سیستم HVAC بدون اولتراسونیک
| نام: | دستگاه رایحه هتل |
|---|---|
| شماره مدل:: | MX-802 |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
دستگاه خوشبو کننده تجاری خاموش تجاری آلومینیوم آنودایز با صفحه نمایش LCD ، تنظیمات روز هفته
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
دستگاه پخش کننده رایحه / رایحه خنک کننده فن مستقل
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
10M Remote Control 300CFM 130ml 5W دستگاه پخش کننده بو
| مواد: | آلومینیوم آنودایز شده |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| پمپ هوا: | Nidec از ژاپن / 3000 ساعت طول عمر |
دکمه لمسی آلومینیومی 6W 130ml 300cbm دستگاه پخش کننده بو
| رنگ:: | Glod / نقره ای / آبی |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| قدرت:: | 6W |
آلومینیوم عمودی 200m3 300CFM 5W 130ml دستگاه هوا معطر
| مواد: | آلومینیوم آنودایز شده |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| ولتاژ: | DC12V1A |
آلومینیوم 100ml 6W 2000m3 دستگاه خوشبو کننده اتوماتیک هوا
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
منطقه کوچک 130 میلی لیتر دستگاه پخش کننده عطر 6 وات 300 سی بی در دقیقه
| رنگ:: | نقره ای ، سیاه ، طلایی |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| قدرت:: | 6W |
300cbm 100ml 700m3 دستگاه بازاریابی رایحه بدون آب
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| سر و صدا:: | <30dba |
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |

