همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ aluminum home scent machine ] همخوانی داشتن 225 محصولات.
دستگاه پخش کننده بوی 200CBM 130ml 6W برای اتاق خواب
| نوع:: | دستگاه مرطوب کننده پروانه داغ |
|---|---|
| گواهینامه:: | CE ، RoHS |
| خروجی غبار (گالن در روز):: | 12 |
تلگراف تازه کننده خوشبو کننده هوا آلومینیوم آنودایز 6W 130ml 300cbm
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| قدرت:: | 6W |
100ml Hvac 200m3 12V1A پخش کننده رایحه بدون عطر
| مواد: | آلومینیوم آنودایز شده |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| ولتاژ: | DC12V1A |
دستگاه پخش کننده بوی تجاری 130 میلی لیتر برای اتاق خواب 100 متر مربعی
| نوع:: | دستگاه مرطوب کننده پروانه داغ |
|---|---|
| گواهینامه:: | CE ، RoHS |
| خروجی غبار (گالن در روز):: | 12 |
1.5W Scent Oil Car Nebulizer بدون آب PBT آلومینیومی قابل شارژ
| نام محصول: | پخش کننده عطر خودرو |
|---|---|
| تایپ کنید: | پمپ هوا |
| عملکرد: | مرطوب سازی + آروماتراپی |
مد طراحی از راه دور دستگاه پخش کننده عطر هتل با پمپ باد Nidec ژاپن
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| پمپ هوا: | Nidec از ژاپن / 8000 ساعت طول عمر |
پخش کننده های عطر برقی آلومینیوم 17W 1500CBM 12V1A
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
250 میلی لیتر روغن ضروری تجاری دیفوزر سیستم بویایی دیوار نصب HVAC
| قدرت: | 8 وات |
|---|---|
| ولتاژ: | 12 ولت |
| ظرفیت: | 100-200 میلی لیتر |
7 روز ماشین کنترل بوی هتل ، خوشبو کننده عطر و بو برای مرکز خرید
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
خوشبوکننده عطر و بوی نمایشگر LCD آلومینیوم آنودایز 300 سی بی متر
| رنگ:: | آبی/نقره ای |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |

