همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ aluminum home scent machine ] همخوانی داشتن 225 محصولات.
پخش کننده اسانس تجاری 15 وات، 500 میلیلیتر، قابل نصب روی دیوار
| قدرت: | 15 وات |
|---|---|
| ولتاژ: | 12 ولت |
| ظرفیت: | 500 میلی لیتر |
دستگاه خوشبو کننده هوای مطبوع تجاری 15 واتی، 500 میلیلیتری، قابل کنترل با اپلیکیشن، نصب دیواری
| قدرت: | 15 وات |
|---|---|
| ولتاژ: | 12 ولت |
| ظرفیت: | 500 میلی لیتر |
پخش کننده های رایحه درمانی فوق العاده خاموش دفتر با صفحه نمایش LCD / سیستم های عطر و بوی هوا
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
دستگاه پخش عطر و بوی پخش کننده عطر برقی کم صدا با تایمر دکمه لمسی LCD و مه غلیظ
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
پخش کننده عطر برقی اتوماتیک خانگی / اداری 100 میل با پمپ ژاپن
| ولتاژ:: | DC12V |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| رنگ:: | سیاه / نقره |
پخش کننده عطر الکتریکی کم سر و صدا
| رنگ:: | مشکی / نقره ای |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
فن قابل شارژ فن آوری هوای سرد 130 میلی لیتر پخش کننده عطر هوا برای بانک ها، خرده فروشان
| ولتاژ: | DC12V |
|---|---|
| قدرت: | 6 وات |
| رنگ: | مشکی/نقره ای |
5W 1000m3 130ml عطر برقی پخش کننده خانگی / آبگرم
| مواد: | آلومینیوم آنودایز شده |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| پمپ هوا: | Nidec از ژاپن / 3000 ساعت طول عمر |

