همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ aluminum home scent machine ] همخوانی داشتن 225 محصولات.
دستگاه هوا پمپ هوای فوق آرام آلومینیومی ژاپن با کنترل از راه دور و مه بزرگ
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای، مشکی، گلود، آبی |
| پمپ هوا: | Nidec از ژاپن / 8000 ساعت طول عمر |
آلومینیوم 130ml 300cbm 1.0ml / h پخش کننده عطر هوا
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| پمپ هوا: | Nidec از ژاپن / 8000 ساعت طول عمر |
دستگاه پخش کننده عطر و بوی حرفه ای بدون سر و صدا برای 1000 متر مربع
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
1000 فوت مربع 6 بطری PET بطری 130 میلی لیتر روغن پخش کننده ضروری برای خانه
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| پمپ هوا: | Nidec از ژاپن / 8000 ساعت طول عمر |
دستگاه پخش عطر رایحه درمانی نقره ای و نقره ای با کنترل از راه دور
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| پمپ هوا: | Nidec از ژاپن / 8000 ساعت طول عمر |
کنترل از راه دور دستگاه پخش کننده عطر اتوماتیک
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای، مشکی، گلود، آبی |
| پمپ هوا: | Nidec از ژاپن / 8000 ساعت طول عمر |
15W خاموش دیواری نصب شده عطر تجاری پخش کننده 1200m3 پوشش
| قدرت: | 15 وات |
|---|---|
| ولتاژ: | 12 ولت |
| ظرفیت: | 500 میلی لیتر |
1000 Cbm دستگاه خوشبو کننده هوا آرام و معطر برای خانه ، کنترل کامپیوتر
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
110V HVAC نقره ای فوق العاده آرام دستگاه پخش کننده بوی خودکار
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
سیستم پخش بوی تهویه مطبوع اتوماتیک 110 ولت 300 متر مربع دستگاه خوشبو کننده هوا برقی
| ولتاژ: | 220 ولت / 50 هرتز |
|---|---|
| قدرت: | 18 وات |
| سر و صدا: | <30dba |

