همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ aluminum home scent machine ] همخوانی داشتن 225 محصولات.
دستگاه پخش کننده عطر تهویه مطبوع مرکزی 3000 cbm، دستگاه پخش کننده عطر 50 واتی HVAC
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ضمانتنامه: | 3 سال |
| پوشش: | 3000 CBM |
1000 متر مربع پخش کننده رایحه حرفه ای رنگارنگ با پمپ هوا
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
ضد عفونی کننده اتوماتیک عطر پخش کننده اتوماتیک / دستگاه هوا معطر برای خانه
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
سیستم تحویل رایحه تهویه مطبوع مرکزی رنگی سفارشی
| قدرت:: | 15W |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| پوشش:: | 600cbm / 1000-2000square ft |
150 میلی لیتر پخش کننده عطر و بوی هوا HVAC برای بازارهای سطح بالا و فروشگاه ها
| قدرت:: | 15W |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| پوشش:: | 600cbm / 1000-2000square ft |
Smart Aluminum Scent Diffuser with Bluetooth App Control 150ml Capacity 8W 100-300CBM Coverage Commercial Aroma Diffuser
| ظرفیت: | 150 میلی لیتر (5.07 اونس) |
|---|---|
| قدرت: | 8w |
| ولتاژ: | 12 ولت |
پخش کننده خوشبو کننده خوشبو کننده تجاری هوا / پخش کننده روغن اساسی
| قدرت:: | 15W |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| پوشش:: | 600cbm / 1000-2000square ft |
پخش کننده عطر و بوی هوا فوق العاده خاموش برای کنترل از راه دور خانه ، دفتر ، آبگرم
| ولتاژ:: | DC12V |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| رنگ:: | سیاه / نقره |
سیستم عطر Hvac قابل نصب روی دیوار 12 ولت مشکی 150 میلی متری برای راهروهای 100 مترمربعی و هتل
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |
مراقبت های بهداشتی دستگاه پخش عطر برقی رایحه هوا برای تجارت بازاریابی رایحه
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| پمپ هوا: | Nidec از ژاپن / 8000 ساعت طول عمر |

