همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ commercial aroma diffuser machine ] همخوانی داشتن 292 محصولات.
اسپری خوشبو کننده با ظرفیت 100 میلی لیتر، تجربه نهایی رایحه درمانی با ولتاژ 12 ولت
| Coverage: | 100m2 |
|---|---|
| Fragrance Type: | Essential Oil |
| Material: | Plastic |
30ml/h اسپری حجم دستگاه هوای بویایی با عطر روغن های ضروری و DC
| Voltage: | 12V |
|---|---|
| Color: | White |
| Spray Interval: | 30min |
130ML ماشین بوی روغن پر شده / پخش کننده عطر اتوماتیک آلومینیوم
| رنگ:: | سیاه ، نقره ای ، طلایی |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
اتوماسیون اسانس ماشین آلات معطر با رایحه روغنهای معطر با مواد معدنی پودر
| مواد:: | پودر حاوی فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| ولتاژ (V):: | 220 |
500ml Large Capacity 220V 50W Commercial Scenting Machine HVAC Scent System with Wifi App Control
| ظرفیت: | 500 میلی لیتر |
|---|---|
| قدرت: | 50 وات |
| ولتاژ: | 220 ولت |
روغنهای معطر رایحه 1000ml 5000CBM دستگاه هوا معطر 31w
| مواد:: | پودر حاوی فلز |
|---|---|
| ولتاژ (V):: | 220 |
| قدرت:: | 31W |
Smart App Controlled HVAC Scent Diffuser with 500ml~2.6L Capacity and 50W Power for Hotel, Commercial, and Household Use
| ظرفیت: | 500 میلی لیتر ~ 2.6 لیتر |
|---|---|
| قدرت: | 50 وات |
| ولتاژ: | 220 ولت |
پخش کننده های معطر روغن معطر معطر - تجاری برای استفاده در دفتر ، آبگرم ، خانگی
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| پمپ هوا: | Nidec از ژاپن / 8000 ساعت طول عمر |
1000M2 4l پخش کننده عطر تجاری بزرگ با پمپ هوا ژاپن برای مرکز خرید
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
OEM Service دستگاه عطر هوا ، دستگاه عطر خودکار به تنهایی ایستاده است
| رنگ:: | سیاه ، نقره ای ، طلایی |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |

