همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ commercial aroma diffuser machine ] همخوانی داشتن 292 محصولات.
دستگاه های خوشبو کننده برقی هوا از راه دور بی سیم برای مساحت کوچک
| ولتاژ:: | DC12V |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| رنگ:: | سیاه / نقره |
دستگاه هوا با عطر و بوی خانگی Super Quiet با کنترل از راه دور 10 متر و پت بوتل 130 میلی لیتر
| ولتاژ:: | DC12V |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| رنگ:: | سیاه / نقره |
دیفیوزر روغن ضروری تجاری 150 میلیلیتری دیواری 8 وات 12 ولت
| قدرت: | 8 وات |
|---|---|
| ولتاژ: | 12 ولت |
| ظرفیت: | 150 میلی لیتر |
پخش کننده روغن معطر روغن معطر با پمپ ژاپنی برای سیستم تهویه مطبوع
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
75W آلومینیوم 6.5 میلی لیتر در ساعت 5000CMB پخش کننده رایحه HVAC
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ: | سیاه / نقره |
| قدرت: | 75W |
کنترل از راه دور دسکتاپ فوق العاده بی صدا ماشین رایحه تجاری با نازل POM
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| پمپ هوا: | Nidec از ژاپن / 8000 ساعت طول عمر |
آلمان پمپ تلگراف اتوماتیک تجاری 5L با پخش هوای سرد و تایمر نمایشگر LCD
| مواد:: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه / نقره |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
Smart APP Controlled 2000ml Capacity HVAC Scent Diffuser with 3000CBM Coverage and 50W Power
| ظرفیت: | 500 میلی لیتر - 2.6 لیتر |
|---|---|
| قدرت: | 50 وات |
| ولتاژ: | 220 ولت |
پودر سفید پودر فلزی 500 میلی لیتر بطری روغن تلگراف اتوماتیک آئروسل دارای قفل برای کافی شاپ
| مواد:: | پودر پوشش فلز |
|---|---|
| ولتاژ:: | 12v1a |
| قدرت:: | 14W |
پخش کننده هوا از راه دور Super Silvent از راه دور ، ماشین های معطر تجاری
| مواد: | آلومینیوم آنودایز شده |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| پمپ هوا: | مارک Nidec از ژاپن با 3000 ساعت طول عمر |

